---
title: "STAY FRIENDS VESTBY AS (919074132): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STAY FRIENDS VESTBY AS i Oslo hadde 8,11 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 9 ansatte. Daglig leder er Tone Kristin Næss. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919074132-stay-friends-vestby-as"
---

# STAY FRIENDS VESTBY AS

Detaljhandel med klær · Oslo · Etablert 2017

- Org.nr: 919 074 132
- Telefon: 481 10 472
- E-post: tone@stayhungry.no
- Daglig leder: Tone Kristin Næss (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 8,11 mill. kr (+17,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 830 293 kr (Margin 10,2 %)
- Ansatte: 9 (Opp fra 8 i oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 10
- oktober 2025: 8
- mai 2026: 7
- juni 2026: 11
- oktober 2026: 9

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 20,1 % (meget god). Opp fra 9,7 % i 2024
- Likviditet: 1,51 (god). Ned fra 1,80 i 2024
- Soliditet: 42,6 % (meget god). Ned fra 52,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 18,5 % | 8,5 % | 9,7 % | 20,1 % |
| Driftsmargin | 10,6 % | 9,3 % | 4,4 % | 5,6 % | 10,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 14,7 % | 17,9 % | 42,3 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,93 | 1,80 | 1,51 |
| Soliditet | 56,8 % | 58,9 % | 55,9 % | 52,5 % | 42,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,8 | 0,7 | 0,8 | 0,9 | 1,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 8 509 | 8 134 | 7 710 | 6 877 | 8 107 |
| Driftsresultat | 906 | 759 | 337 | 384 | 830 |
| Årsresultat | 706 | 591 | 262 | 305 | 648 |
| Driftsmargin | 10,6 % | 9,3 % | 4,4 % | 5,6 % | 10,2 % |
| Sum gjeld | 1 811 | 1 656 | 1 743 | 1 895 | 2 459 |
| Sum driftskostnader | 7 603 | 7 375 | 7 373 | 6 493 | 7 277 |
| Finansresultat | - | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Resultat før skatt | - | - | 337 | 385 | 830 |
| Anleggsmidler | 78 | 580 | 582 | 576 | 565 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 373 | 3 415 | 3 720 |
| Sum eiendeler | 4 191 | 4 029 | 3 954 | 3 991 | 4 285 |
| Egenkapital | 2 380 | 2 374 | 2 211 | 2 096 | 1 826 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 743 | 1 895 | 2 459 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Tone Kristin Næss: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Maridalsveien 87, 0461 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.710 Detaljhandel med klær
- Etablert: 11.05.2017
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2017
- Revisor: [KOPSTAD OG KURE REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/922176647-kopstad-og-kure-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [PROGRESSUM AS](https://www.norscout.com/no/company/889380802-progressum-as)
- Størrelse: Nr. 535 av 1 939 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive handel med klær og tekstiler samt andre produkter og annen virksomhet som naturlig har sammenheng med dette. Selskapet har også anledning til å eie aksjer og andeler i andre selskaper samt å drive med investering og utleie av fast eiendom.

## Siste endringer

- 20.02.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 16.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000061457&sokeverdi=919074132&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [QOMO AS](https://www.norscout.com/no/company/815438302-qomo-as) | Oslo | 9 | 8,56 mill. kr | −7,1 % |
| [LA DANSE AS](https://www.norscout.com/no/company/929574567-la-danse-as) | Oslo | 9 | 6,62 mill. kr | +15,1 % |
| [A DAY'S MARCH SHIRTS & STAPLES NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/830854142-a-day-s-march-shirts-staples-norway-as) | Oslo | 9 | 9,42 mill. kr | +23,9 % |
| [HOS SKØYEN AS](https://www.norscout.com/no/company/997791428-hos-skoyen-as) | Oslo | 9 | 6,04 mill. kr | +3,7 % |
| [MAX MARA NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/930216852-max-mara-norway-as) | Oslo | 9 | 16,4 mill. kr | +23,2 % |
| [MONO RETAIL AS](https://www.norscout.com/no/company/918658459-mono-retail-as) | Oslo | 9 | 5,48 mill. kr | −6,0 % |
| [DE ANA AS](https://www.norscout.com/no/company/985343411-de-ana-as) | Oslo | 9 | 16,8 mill. kr | +9,2 % |
| [VELOURIA VINTAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/995279045-velouria-vintage-as) | Oslo | 9 | 4,87 mill. kr | +3,8 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
