---
title: "LAMADA AS (919139110): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LAMADA AS i Nittedal er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919139110-lamada-as"
---

# LAMADA AS

Andre egeninvesteringsselskaper · Nittedal

- Org.nr: 919 139 110
- Styreleder: Dag Svendsen

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −41 561 kr
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 18,1 % (meget god). Opp fra 5,6 % i 2024
- Likviditet: 38,71 (meget god)
- Soliditet: 67,3 % (meget god). Ned fra 81,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −0,4 % | 8,2 % | 5,6 % | 18,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −0,5 % | 9,4 % | 5,7 % | 23,7 % |
| Likviditetsgrad | 114,56 | - | 2 261,96 | - | 38,71 |
| Soliditet | 99,3 % | 78,7 % | 80,3 % | 81,2 % | 67,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,3 | 0,2 | 0,2 | 0,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsresultat | −18 | −18 | −28 | −42 | −42 |
| Årsresultat | 2 680 | −17 | 365 | 240 | 1 156 |
| Sum gjeld | 27 | 1 000 | 1 001 | 1 000 | 2 656 |
| Sum driftskostnader | - | - | 28 | 42 | 42 |
| Finansresultat | - | - | 393 | 282 | 1 197 |
| Resultat før skatt | 2 682 | −17 | 365 | 240 | 1 156 |
| Anleggsmidler | 654 | 3 446 | 3 605 | 3 958 | 5 940 |
| Omløpsmidler | 3 093 | 1 257 | 1 463 | 1 349 | 2 179 |
| Sum eiendeler | 3 747 | 4 703 | 5 068 | 5 307 | 8 119 |
| Egenkapital | 3 720 | 3 703 | 4 067 | 4 307 | 5 463 |
| Kortsiktig gjeld | 27 | 0 | 1 | - | 56 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 1 000 | 1 000 | 1 000 | 2 600 |

## Ledelse og styre

- Dag Svendsen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Dag Svendsen, Granittveien 7, 1487 Hakadal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 64.323 Andre egeninvesteringsselskaper
- Etablert: 06.06.2017
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [ECIT HARESTUA AS](https://www.norscout.com/no/company/980015033-ecit-harestua-as)
- Formål: Selskapets driver investeringsvirksomhet, herunder investeringer i aksjer, andeler, verdipapirfond og andre verdipapirer, kjøp og salg av eiendom, utlån eller annen virksomhet.

## Siste endringer

- 06.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 07.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000157648&sokeverdi=919139110&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

- [HKM HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/918265228-hkm-holding-as), Nittedal
- [IMPCT AS](https://www.norscout.com/no/company/920464807-impct-as), Nittedal
- [TRENING AS](https://www.norscout.com/no/company/918129774-trening-as), Nittedal
- [PLATEKONSTRUKSJONER AS](https://www.norscout.com/no/company/967112100-platekonstruksjoner-as), Nittedal
- [SITE SERVICE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/916801548-site-service-holding-as), Nittedal
- [GS EIENDOMSINVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/989027581-gs-eiendomsinvest-as), Nittedal
- [V. STAVDAL HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/915812759-v-stavdal-holding-as), Nittedal
- [HAGAN YACHT CLUB HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/989032372-hagan-yacht-club-holding-as), Nittedal

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
