---
title: "TUNTLAND HOLDING AS (919140356): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TUNTLAND HOLDING AS i Oslo hadde 19 800 kr i driftsinntekter i 2024. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919140356-tuntland-holding-as"
---

# TUNTLAND HOLDING AS

**Årsregnskap for 2025 ikke registrert**

Undervisning innenfor idrett og rekreasjon · Oslo

- Org.nr: 919 140 356
- Styreleder: Tove Tuntland

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2024: 19 800 kr (−47,9 % fra 2023)
- Driftsresultat 2024: 19 800 kr (Margin 100 %)
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2024

- Lønnsomhet: 28,6 % (meget god). Ned fra 35,0 % i 2023
- Likviditet: 2,28 (meget god). Opp fra 1,68 i 2023
- Soliditet: 64,8 % (meget god). Opp fra 61,4 % i 2023

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 35,0 % | 28,6 % |
| Driftsmargin | - | −12,9 % | 36,8 % | 100,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −34,9 % | 45,9 % | 45,1 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,68 | 2,28 |
| Soliditet | 148,0 % | 113,0 % | 61,4 % | 64,8 % |
| Gjeldsgrad | −0,3 | −0,1 | 0,6 | 0,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 85 | 38 | 20 |
| Driftsresultat | −8 | −11 | 14 | 20 |
| Årsresultat | −19 | −11 | 8 | 18 |
| Driftsmargin | - | −12,9 % | 36,8 % | 100 % |
| Sum gjeld | −13 | −4 | 22 | 29 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 0 |
| Finansresultat | - | - | - | 0 |
| Resultat før skatt | −19 | −11 | 14 | 20 |
| Anleggsmidler | 22 | 20 | 20 | 20 |
| Omløpsmidler | 3 | 2 | 37 | 61 |
| Sum eiendeler | 25 | 23 | 57 | 81 |
| Egenkapital | 37 | 26 | 35 | 53 |
| Kortsiktig gjeld | −9 | −4 | 22 | 27 |
| Langsiktig gjeld | −4 | 0 | 0 | 2 |

## Ledelse og styre

- Tove Tuntland: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Lindebergåsen 36A, 1068 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.510 Undervisning innenfor idrett og rekreasjon
- Etablert: 29.05.2017
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 898 av 961 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Yte konsulenttjenester innenfor idrett, ledelse og utvikling, og eie og forvalte aksjer og andre finansielle eiendeler.

## Siste endringer

- 06.02.2026: Styret endret

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RKBA INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/922140308-rkba-invest-as) | Oslo | - | 20 000 kr | - |
| [BULDRING AS](https://www.norscout.com/no/company/931724053-buldring-as) | Oslo | - | 19 044 kr | - |
| [ATHLETES FOR FARMING AS](https://www.norscout.com/no/company/912672700-athletes-for-farming-as) | Oslo | - | 23 425 kr | - |
| [RESPIRATORY FITNESS INSTITUTE AS](https://www.norscout.com/no/company/912361446-respiratory-fitness-institute-as) | Oslo | - | 17 600 kr | - |
| [TRACE CONCEPTS AS](https://www.norscout.com/no/company/936116876-trace-concepts-as) | Oslo | - | 27 937 kr | - |
| [FLOW AND BALANCE AS](https://www.norscout.com/no/company/932904845-flow-and-balance-as) | Oslo | - | 16 425 kr | - |
| [GAMERS PERFORMANCE AS](https://www.norscout.com/no/company/922077630-gamers-performance-as) | Oslo | - | 28 933 kr | - |
| [INNER GLOW AS](https://www.norscout.com/no/company/923770097-inner-glow-as) | Oslo | - | 1 500 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
