---
title: "BJØRNEPARKEN UNDERHOLDNING AS (919144807): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BJØRNEPARKEN UNDERHOLDNING AS i Flå hadde 1,33 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919144807-bjorneparken-underholdning-as"
---

# BJØRNEPARKEN UNDERHOLDNING AS

Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor scenekunst · Flå

- Org.nr: 919 144 807
- Styreleder: Kees Oscar Ekeli

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,33 mill. kr (−0,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 3 870 kr (Margin 0,3 %)
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 7,9 % (tilfredsstillende). Ned fra 14,1 % i 2024
- Likviditet: 3,22 (meget god). Opp fra 1,47 i 2024
- Soliditet: 69,0 % (meget god). Opp fra 31,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 14,1 % | 7,9 % |
| Driftsmargin | 0,5 % | 0,4 % | 0,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 33,0 % | 17,5 % |
| Likviditetsgrad | 4,76 | 1,47 | 3,22 |
| Soliditet | 79,0 % | 31,8 % | 69,0 % |
| Gjeldsgrad | 0,3 | 2,1 | 0,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 800 | 1 340 | 1 330 |
| Driftsresultat | 4 | 6 | 4 |
| Årsresultat | 4 | 6 | 4 |
| Driftsmargin | 0,5 % | 0,4 % | 0,3 % |
| Sum gjeld | 4 | 43 | 11 |
| Sum driftskostnader | 796 | 1 334 | 1 326 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 4 | 6 | 4 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 18 | 64 | 35 |
| Sum eiendeler | 18 | 64 | 35 |
| Egenkapital | 14 | 20 | 24 |
| Kortsiktig gjeld | 4 | 43 | 11 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Kees Oscar Ekeli: Styrets leder
- Steffen Riis: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Bjørneparken, 3539 Flå
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 90.202 Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor scenekunst
- Etablert: 08.05.2017
- Tidligere navn: GRISK & GOMLE AS (2017 til 2026)
- Aksjekapital: 30 060 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET VALHALL AS](https://www.norscout.com/no/company/980289648-sparebank-1-regnskapshuset-valhall-as)
- Størrelse: Nr. 164 av 306 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Oppstilling av barneteater og annen underholdning, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 05.03.2026: Navn endret
- 06.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 22.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000197192&sokeverdi=919144807&spraak=nb)
- 05.03.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000096162&sokeverdi=919144807&spraak=nb)
- 05.03.2026: [Foretaksnavn](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000096161&sokeverdi=919144807&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RAA PRODUKSJONER AS](https://www.norscout.com/no/company/996519511-raa-produksjoner-as) | Indre Fosen | - | 1,35 mill. kr | −41,9 % |
| [HUMORKAMERATENE AS](https://www.norscout.com/no/company/977262216-humorkameratene-as) | Stavanger | - | 1,31 mill. kr | +24 % |
| [AGUST AS](https://www.norscout.com/no/company/927631938-agust-as) | Lierne | - | 1,36 mill. kr | −0,3 % |
| [MATILDE SOLBAKKEN AS](https://www.norscout.com/no/company/932926148-matilde-solbakken-as) | Lier | - | 1,31 mill. kr | +10,9 % |
| [LILLEHEIE & SØNN AS](https://www.norscout.com/no/company/924665823-lilleheie-sonn-as) | Oslo | - | 1,36 mill. kr | +20,7 % |
| [RØTHE MUSIKKTEATER AS](https://www.norscout.com/no/company/924389265-rothe-musikkteater-as) | Verdal | - | 1,28 mill. kr | +16,4 % |
| [FINGERN ER STILIG AS](https://www.norscout.com/no/company/999040640-fingern-er-stilig-as) | Oslo | - | 1,39 mill. kr | +9,4 % |
| [EVENSEN UNDERHOLDNING AS](https://www.norscout.com/no/company/928948218-evensen-underholdning-as) | Oslo | - | 1,27 mill. kr | −29,4 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
