---
title: "MANSAR MALERSERVICE AS (919267550): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MANSAR MALERSERVICE AS i Lyngdal hadde 6,27 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Mogomedmasar Pashaev. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919267550-mansar-malerservice-as"
---

# MANSAR MALERSERVICE AS

Maler- og glassarbeid · Lyngdal

- Org.nr: 919 267 550
- Daglig leder: Mogomedmasar Pashaev (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,27 mill. kr (+16,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,07 mill. kr (Margin 17,1 %)
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 17,0 % (meget god). Ned fra 27,8 % i 2024
- Likviditet: 5,01 (meget god). Ned fra 5,42 i 2024
- Soliditet: 82,5 % (meget god). Ned fra 84,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 21,9 % | 32,9 % | 27,8 % | 17,0 % |
| Driftsmargin | 26,9 % | 22,6 % | 30,3 % | 29,8 % | 17,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 39,9 % | 33,6 % | 20,2 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 4,25 | 5,42 | 5,01 |
| Soliditet | 79,8 % | 85,4 % | 80,3 % | 84,7 % | 82,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,3 | 0,2 | 0,2 | 0,2 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 413 | 3 529 | 5 179 | 5 386 | 6 273 |
| Driftsresultat | 918 | 799 | 1 568 | 1 603 | 1 073 |
| Årsresultat | 716 | 623 | 1 225 | 1 370 | 1 058 |
| Driftsmargin | 26,9 % | 22,6 % | 30,3 % | 29,8 % | 17,1 % |
| Sum gjeld | 684 | 571 | 1 119 | 1 071 | 1 481 |
| Sum driftskostnader | 2 494 | 2 730 | - | 3 784 | 5 200 |
| Finansresultat | 0 | 0 | - | 155 | 227 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 571 | 1 758 | 1 300 |
| Anleggsmidler | 106 | 85 | 915 | 1 186 | 1 042 |
| Omløpsmidler | - | - | 4 756 | 5 807 | 7 419 |
| Sum eiendeler | 3 389 | 3 898 | 5 671 | 6 993 | 8 461 |
| Egenkapital | 2 704 | 3 327 | 4 552 | 5 922 | 6 981 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 119 | 1 071 | 1 480 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Mogomedmasar Pashaev: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Østre Myrbakkvei 12, 4580 Lyngdal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.340 Maler- og glassarbeid
- Etablert: 20.06.2017
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2017
- Regnskapsfører: [SHIFT REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/930068071-shift-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 428 av 1 369 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Maling, tapetsering, forskalingsarbeide og dertilhørende virksomhet, herunder deltakelse i andre selskaper.

## Kunngjøringer

- 29.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000623678&sokeverdi=919267550&spraak=nb)
- 02.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000518969&sokeverdi=919267550&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LYNGDAL GLASSREKKVERK AS](https://www.norscout.com/no/company/916617445-lyngdal-glassrekkverk-as) | Lyngdal | 5 | 4,41 mill. kr | +25,8 % |
| [MUJOTA DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/934081757-mujota-drift-as) | Lyngdal | - | 0 kr | - |
| [MALTECH AS](https://www.norscout.com/no/company/989368281-maltech-as) | Lyngdal | 5 | 4,7 mill. kr | +6,9 % |
| [K MASKINSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/927922568-k-maskinservice-as) | Lyngdal | - | 9,69 mill. kr | +118,9 % |
| [LAUBAKKEN AS](https://www.norscout.com/no/company/930168130-laubakken-as) | Lyngdal | - | 6 mill. kr | - |
| [NØKLAND RØRLEGGERSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/915514758-nokland-rorleggerservice-as) | Lyngdal | - | 5,02 mill. kr | −4,3 % |
| [LYNGDAL RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/916542828-lyngdal-ror-as) | Lyngdal | - | 4,07 mill. kr | +5,1 % |
| [TFA BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/923217061-tfa-bygg-as) | Lyngdal | 5 | 5,41 mill. kr | +19,8 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 30.07.2026.
