---
title: "ARTH. NORDERHAUG'S EFTF. AS (919332646): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ARTH. NORDERHAUG'S EFTF. AS i Bærum hadde 13 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 8 ansatte. Daglig leder er Stian Norderhaug. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919332646-arth-norderhaug-s-eftf-as"
---

# ARTH. NORDERHAUG'S EFTF. AS

Takarbeid · Bærum · Etablert 2017

- Org.nr: 919 332 646
- Nettsted: [norderhaug-blikk.no](https://norderhaug-blikk.no)
- Daglig leder: Stian Norderhaug (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 13 mill. kr (−19,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 2,55 mill. kr (Margin 19,6 %)
- Ansatte: 8 (Ned fra 9 i oktober 2025)

## Ansatte

- oktober 2025: 9
- oktober 2026: 8

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 34,8 % (meget god). Ned fra 71,8 % i 2024
- Likviditet: 1,39 (tilfredsstillende). Opp fra 1,26 i 2024
- Soliditet: 24,6 % (god). Opp fra 21,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 41,4 % | 54,1 % | 71,8 % | 34,8 % |
| Driftsmargin | 23,9 % | 19,5 % | 27,9 % | 29,2 % | 19,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 164,4 % | 351,4 % | 148,9 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,19 | 1,26 | 1,39 |
| Soliditet | 35,6 % | 43,7 % | 18,4 % | 21,8 % | 24,6 % |
| Gjeldsgrad | 1,8 | 1,3 | 4,4 | 3,6 | 3,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 13 807 | 16 769 | 12 345 | 16 287 | 13 040 |
| Driftsresultat | 3 299 | 3 266 | 3 450 | 4 757 | 2 551 |
| Årsresultat | 2 589 | 2 582 | 2 670 | 3 705 | 1 982 |
| Driftsmargin | 23,9 % | 19,5 % | 27,9 % | 29,2 % | 19,6 % |
| Sum gjeld | 5 425 | 4 135 | 4 432 | 6 116 | 5 161 |
| Sum driftskostnader | 10 508 | 13 503 | - | 11 530 | - |
| Finansresultat | −3 | 0 | - | −3 | - |
| Resultat før skatt | - | - | 3 458 | 4 754 | 2 526 |
| Anleggsmidler | 297 | 230 | 166 | 103 | 209 |
| Omløpsmidler | - | - | 5 266 | 7 719 | 6 639 |
| Sum eiendeler | 8 425 | 7 341 | 5 432 | 7 822 | 6 848 |
| Egenkapital | 3 000 | 3 206 | 1 000 | 1 705 | 1 687 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 4 432 | 6 116 | 4 772 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 389 |

## Ledelse og styre

- Stian Norderhaug: Daglig leder og styremedlem
- Nicolai Kobbevik-Norderhaug: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Nesveien 19, 1344 Haslum
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.410 Takarbeid
- Etablert: 04.07.2017
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2017
- Revisor: [NARUM REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/919789980-narum-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [BÆRUM REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/992797576-baerum-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 183 av 760 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Blikkenslagervirksomhet samt annen virksomhet i denne forbindelse. Produksjon av blikkenslager - og ventilasjonsprodukter, samt salg og montering av egenproduserte blikkenslager - og ventilasjonsprodukter.

## Kunngjøringer

- 13.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000689569&sokeverdi=919332646&spraak=nb)
- 02.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000518988&sokeverdi=919332646&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BÆRUM TAKTEKKING & BLIKKENSLAGER AS](https://www.norscout.com/no/company/987579811-baerum-taktekking-blikkenslager-as) | Bærum | 10 | 9,58 mill. kr | −7,8 % |
| [LOMMEDALEN BLIKKENSLAGERI OG STILLASUTLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/938164622-lommedalen-blikkenslageri-og-stillasutleie-as) | Bærum | 8 | 4,82 mill. kr | +4,2 % |
| [ALFA & BLIKK BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/994223402-alfa-blikk-bygg-as) | Bærum | 16 | 15,5 mill. kr | −31,4 % |
| [Sandvika Blikkenslagerforretning AS](https://www.norscout.com/no/company/939000402-sandvika-blikkenslagerforretning-as) | Bærum | 5 | 3,68 mill. kr | −20,5 % |
| [ISOTAK BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/947185039-isotak-bygg-as) | Bærum | 37 | 58,4 mill. kr | −19,8 % |
| [DP KOBBER- OG BLIKKENSLAGER AS](https://www.norscout.com/no/company/928617629-dp-kobber-og-blikkenslager-as) | Bærum | - | 5,5 mill. kr | −2,7 % |
| [MARBUD AS](https://www.norscout.com/no/company/915334482-marbud-as) | Bærum | - | 3,69 mill. kr | −51,7 % |
| [AJ BLIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/914602025-aj-blikk-as) | Bærum | - | 2,85 mill. kr | +29,4 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.10.2026.
