---
title: "M.E. HOLDING AS (919356529): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "M.E. HOLDING AS i Nordre Follo er registrert i Enhetsregisteret. Daglig leder er Terje Gulbrandsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919356529-m-e-holding-as"
---

# M.E. HOLDING AS

Uoppgitt · Nordre Follo

- Org.nr: 919 356 529
- Daglig leder: Terje Gulbrandsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −52 050 kr
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 16,4 % (meget god). Ned fra 113,8 % i 2024
- Likviditet: 5,89 (meget god). Opp fra 5,33 i 2024
- Soliditet: 83,0 % (meget god). Opp fra 81,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −2,3 % | 47,0 % | 113,8 % | 16,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 235,4 % | 159,0 % | 13,5 % |
| Likviditetsgrad | 35,00 | 0,54 | 1,11 | 5,33 | 5,89 |
| Soliditet | - | −4,8 % | 34,5 % | 81,2 % | 83,0 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 1,9 | 0,2 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | - | 0 | - |
| Driftsresultat | −21 | −10 | −23 | −35 | −52 |
| Årsresultat | −46 | −4 | 226 | 1 621 | 265 |
| Sum gjeld | 1 | 371 | 397 | 422 | 428 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 35 | 52 |
| Finansresultat | - | - | - | 1 656 | 317 |
| Resultat før skatt | −21 | −4 | 226 | 1 621 | 265 |
| Anleggsmidler | −48 | 154 | 167 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 35 | 201 | 439 | 2 253 | 2 524 |
| Sum eiendeler | −12 | 355 | 606 | 2 253 | 2 524 |
| Egenkapital | −13 | −17 | 209 | 1 830 | 2 095 |
| Kortsiktig gjeld | 1 | 371 | 397 | 422 | 428 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Terje Gulbrandsen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Vestre Greverud terrasse 16B, 1415 Oppegård
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 26.06.2017
- Tidligere navn: IVERI CONSULT AS (2017 til 2022)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [PROGRESSUM AS](https://www.norscout.com/no/company/889380802-progressum-as)
- Formål: Kjøp og salg av aksjer og andre verdipapirer, investering og deltakelse i andre virksomhet samt andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.

## Siste endringer

- 24.09.2025: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 17.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000119711&sokeverdi=919356529&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [KOKRISI HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/919290110-kokrisi-holding-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [GARAMICH AS](https://www.norscout.com/no/company/919725788-garamich-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [RAMBLA INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/919252758-rambla-invest-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [DB INVESTOR AS](https://www.norscout.com/no/company/919745568-db-investor-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [ATH EIENDOMSDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/917722552-ath-eiendomsdrift-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [ENCELADUS HOLDING & INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/919768274-enceladus-holding-invest-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [PAL HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/917446822-pal-holding-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [NIAN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/919869801-nian-holding-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
