---
title: "AINA S STENE AS (919396539): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "AINA S STENE AS i Skien er registrert i Enhetsregisteret. Daglig leder er Aina Stensrud. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919396539-aina-s-stene-as"
---

# AINA S STENE AS

Detaljhandel med medisinske og ortopediske artikler · Skien

- Org.nr: 919 396 539
- Daglig leder: Aina Stensrud (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −5 179 kr
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 10,9 % (god). Opp fra −0,5 % i 2024
- Likviditet: 0,10 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,00 i 2024
- Soliditet: 58,9 % (meget god). Opp fra 48,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −1,0 % | 21,6 % | −0,5 % | 10,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −9,7 % | 55,1 % | −1,0 % | 20,4 % |
| Likviditetsgrad | 0,05 | 0,01 | 0,02 | 0,00 | 0,10 |
| Soliditet | 30,3 % | 27,5 % | 48,4 % | 48,0 % | 58,9 % |
| Gjeldsgrad | 2,3 | 2,6 | 1,1 | 1,1 | 0,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | 0 | 0 | - |
| Driftsresultat | −13 | −20 | −17 | −9 | −5 |
| Årsresultat | 239 | −56 | 419 | −9 | 219 |
| Sum gjeld | 1 396 | 1 451 | 1 034 | 1 040 | 824 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 9 | 5 |
| Finansresultat | - | - | - | 0 | 224 |
| Resultat før skatt | 239 | −56 | 419 | −9 | 219 |
| Anleggsmidler | 2 000 | 2 000 | 2 000 | 2 000 | 2 000 |
| Omløpsmidler | 3 | 2 | 4 | 0 | 3 |
| Sum eiendeler | 2 003 | 2 002 | 2 004 | 2 000 | 2 003 |
| Egenkapital | 607 | 551 | 970 | 961 | 1 180 |
| Kortsiktig gjeld | 59 | 289 | 242 | 147 | 31 |
| Langsiktig gjeld | 1 337 | 1 162 | 792 | 892 | 792 |

## Ledelse og styre

- Aina Stensrud: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Tveitanvegen 54, 3729 Skien
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.740 Detaljhandel med medisinske og ortopediske artikler
- Etablert: 10.07.2017
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [ONE ACCOUNTING AS](https://www.norscout.com/no/company/820585402-one-accounting-as)
- Formål: Investere i andre selskaper.

## Kunngjøringer

- 28.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000216435&sokeverdi=919396539&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GULSET OPTIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/926866915-gulset-optikk-as) | Skien | - | 1,52 mill. kr | +8,8 % |
| [INVENTUM NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/922712948-inventum-norge-as) | Skien | - | 0 kr | - |
| [GRENLAND SYNSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/993099546-grenland-synssenter-as) | Skien | - | 3,65 mill. kr | +11,2 % |
| [LORGNETTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/984115261-lorgnetten-as) | Skien | - | 8,17 mill. kr | +14,5 % |
| [JANUS SYKEPLEIEARTIKLER AS](https://www.norscout.com/no/company/976139496-janus-sykepleieartikler-as) | Skien | 5 | 12,3 mill. kr | +4,4 % |
| [SKIEN OPTIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/989828266-skien-optikk-as) | Skien | 14 | 25,2 mill. kr | +20,8 % |
| [FJELLVÅKEN EIENDOM HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/919206195-fjellvaken-eiendom-holding-as) | Skien | - | 0 kr | - |
| [HANNE EIKLAND HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/920274269-hanne-eikland-holding-as) | Skien | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
