---
title: "P.HOLDING AS (919439408): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "P.HOLDING AS i Molde er registrert i Enhetsregisteret. Daglig leder er Peter Haukaas. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919439408-p-holding-as"
---

# P.HOLDING AS

Treningssentervirksomhet · Molde

- Org.nr: 919 439 408
- Daglig leder: Peter Haukaas (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: 0 kr
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 27,7 % (meget god). Opp fra 2,2 % i 2024
- Likviditet: 123,00 (meget god)
- Soliditet: 91,7 % (meget god). Opp fra 75,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 11,8 % | 29,8 % | 2,2 % | 27,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 21,7 % | 48,0 % | −3,9 % | 31,8 % |
| Likviditetsgrad | - | - | - | - | 123,00 |
| Soliditet | 45,9 % | 47,2 % | 77,0 % | 75,6 % | 91,7 % |
| Gjeldsgrad | 1,2 | 1,1 | 0,3 | 0,3 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | - | 0 | - |
| Driftsresultat | 0 | −1 | −1 | 0 | 0 |
| Årsresultat | −23 | 161 | 519 | −54 | 532 |
| Sum gjeld | 780 | 920 | 402 | 455 | 176 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 0 | - |
| Finansresultat | - | - | - | −53 | - |
| Resultat før skatt | −23 | 161 | 519 | −54 | 532 |
| Anleggsmidler | 1 094 | 1 742 | 1 742 | 1 743 | 1 743 |
| Omløpsmidler | 347 | 0 | 2 | 116 | 369 |
| Sum eiendeler | 1 441 | 1 742 | 1 743 | 1 860 | 2 112 |
| Egenkapital | 661 | 822 | 1 342 | 1 405 | 1 937 |
| Kortsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | - | 3 |
| Langsiktig gjeld | 780 | 920 | 402 | 455 | 173 |

## Ledelse og styre

- Peter Haukaas: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Solbakken 22, 6429 Molde
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.130 Treningssentervirksomhet
- Etablert: 18.07.2017
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Formål: Kjøp og salg av aksjer og andeler i selskaper og det som naturlig står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 15.09.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 03.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000648030&sokeverdi=919439408&spraak=nb)
- 05.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000676221&sokeverdi=919439408&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MØLLA TRENING AS](https://www.norscout.com/no/company/935161649-molla-trening-as) | Molde | - | 294 486 kr | - |
| [MOMENTS CLIMBING HOLDING 2 AS](https://www.norscout.com/no/company/835328872-moments-climbing-holding-2-as) | Molde | - | - | - |
| [LÅVEN TRENINGSSTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/912154343-laven-treningsstudio-as) | Molde | - | 777 058 kr | - |
| [MOLDE SIM AS](https://www.norscout.com/no/company/938348847-molde-sim-as) | Molde | - | - | - |
| [MOLDE PERFORMANCE CENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/914253993-molde-performance-center-as) | Molde | - | 1,29 mill. kr | −41,3 % |
| [XT MOLDE AS](https://www.norscout.com/no/company/934055152-xt-molde-as) | Molde | - | 1,46 mill. kr | - |
| [SPIRIT TRENING AS](https://www.norscout.com/no/company/819718512-spirit-trening-as) | Molde | - | 2,18 mill. kr | +1,0 % |
| [EASYFIT MOLDE AS](https://www.norscout.com/no/company/917996032-easyfit-molde-as) | Molde | - | 2,93 mill. kr | +65,6 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
