---
title: "M GUNDERSEN HOLDING AS (919470968): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "M GUNDERSEN HOLDING AS i Sarpsborg hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919470968-m-gundersen-holding-as"
---

# M GUNDERSEN HOLDING AS

Trykking ellers · Sarpsborg

- Org.nr: 919 470 968
- Styreleder: Magne Gundersen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr
- Driftsresultat 2025: −20 000 kr
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 2,1 % (svak). Ned fra 9,6 % i 2024
- Likviditet: 8,59 (meget god). Ned fra 211,01 i 2024
- Soliditet: 88,6 % (meget god). Ned fra 99,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 23,7 % | 14,0 % | 9,6 % | 2,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 24,1 % | 14,0 % | 9,6 % | 2,3 % |
| Likviditetsgrad | 24,71 | 465,00 | 353,40 | 211,01 | 8,59 |
| Soliditet | 96,0 % | 99,8 % | 99,7 % | 99,5 % | 88,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −14 | −15 | −15 | −17 | −20 |
| Årsresultat | 290 | 709 | 475 | 331 | 57 |
| Sum gjeld | 107 | 7 | 10 | 17 | 364 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 17 | - |
| Finansresultat | - | - | - | 365 | - |
| Resultat før skatt | 288 | 711 | 482 | 348 | 74 |
| Anleggsmidler | 53 | 50 | 50 | 50 | 50 |
| Omløpsmidler | 2 644 | 3 255 | 3 534 | 3 622 | 3 128 |
| Sum eiendeler | 2 697 | 3 306 | 3 584 | 3 672 | 3 178 |
| Egenkapital | 2 590 | 3 299 | 3 574 | 3 654 | 2 815 |
| Kortsiktig gjeld | 107 | 7 | 10 | 17 | 364 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Magne Gundersen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Kongsrudveien 61, 1735 Varteig
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 18.120 Trykking ellers
- Etablert: 10.08.2017
- Aksjekapital: 200 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [CENTER REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/916788517-center-revisjon-as)
- Formål: Investering i aksjer, andre selskaper og eiendom, samt annet som står i forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 08.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000672580&sokeverdi=919470968&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PRIMA TRYKK HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/912805867-prima-trykk-holding-as) | Sarpsborg | - | 0 kr | - |
| [SYVERS DATTER AS](https://www.norscout.com/no/company/938482926-syvers-datter-as) | Sarpsborg | - | - | - |
| [BORG TRYKK AS](https://www.norscout.com/no/company/943337659-borg-trykk-as) | Sarpsborg | - | 517 144 kr | - |
| [SENTRUM PROFILTRYKK AS](https://www.norscout.com/no/company/927694204-sentrum-profiltrykk-as) | Sarpsborg | 6 | 5,82 mill. kr | +34,7 % |
| [GUNDERSEN REKLAME AS](https://www.norscout.com/no/company/819598142-gundersen-reklame-as) | Sarpsborg | 6 | 8,35 mill. kr | +3,9 % |
| [I-PACK AS](https://www.norscout.com/no/company/979196067-i-pack-as) | Sarpsborg | 10 | 24,9 mill. kr | +8,4 % |
| [PRIMA TRYKK AS](https://www.norscout.com/no/company/913493834-prima-trykk-as) | Sarpsborg | 16 | 24 mill. kr | −10,2 % |
| [LS OFFSET AS](https://www.norscout.com/no/company/924343478-ls-offset-as) | Sarpsborg | 28 | 16,3 mill. kr | +3,6 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 09.08.2026.
