---
title: "HM82 INVEST AS (919477768): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HM82 INVEST AS i Steinkjer hadde 400 000 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919477768-hm82-invest-as"
---

# HM82 INVEST AS

Rørleggerarbeid · Steinkjer

- Org.nr: 919 477 768
- Styreleder: Marius Weie

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 400 000 kr (+166,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 371 509 kr (Margin 92,9 %)
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 69,1 % (meget god). Opp fra 24,5 % i 2024
- Likviditet: 60,89 (meget god). Opp fra 5,13 i 2024
- Soliditet: 42,1 % (meget god). Ned fra 43,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 104,9 % | −0,9 % | 24,5 % | 69,1 % |
| Driftsmargin | - | - | - | 87,6 % | 92,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 614,6 % | −4,1 % | 57,3 % | 160,9 % |
| Likviditetsgrad | - | 1,10 | 92,00 | 5,13 | 60,89 |
| Soliditet | 23,6 % | 14,7 % | 41,8 % | 43,7 % | 42,1 % |
| Gjeldsgrad | 3,2 | 5,8 | 1,4 | 1,3 | 1,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | 0 | 150 | 400 |
| Driftsresultat | −10 | −9 | −9 | 131 | 372 |
| Årsresultat | 120 | 1 091 | −9 | 131 | 372 |
| Driftsmargin | - | - | - | 87,6 % | 92,9 % |
| Sum gjeld | 428 | 1 298 | 298 | 316 | 299 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 19 | 28 |
| Finansresultat | - | - | - | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 120 | 1 091 | −9 | 131 | 372 |
| Anleggsmidler | 420 | 420 | 420 | 470 | 470 |
| Omløpsmidler | 139 | 1 101 | 92 | 91 | 45 |
| Sum eiendeler | 559 | 1 521 | 512 | 561 | 515 |
| Egenkapital | 132 | 223 | 214 | 245 | 217 |
| Kortsiktig gjeld | - | 1 000 | 1 | 18 | 1 |
| Langsiktig gjeld | 428 | 298 | 298 | 298 | - |

## Ledelse og styre

- Marius Weie: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Brattbergsvegen 97, 7730 Beitstad
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 08.08.2017
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [NAMDALSEID REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/976944194-namdalseid-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 2 382 av 2 656 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investere i andre selskap samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 10.10.2026: Revisor endret
- 30.06.2026: Regnskapsfører endret
- 09.06.2026: Regnskapsfører endret
- 15.04.2026: Næringskode endret
- 06.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 24.10.2026: [Godkjent mellombalanse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000816295&sokeverdi=919477768&spraak=nb)
- 10.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000793350&sokeverdi=919477768&spraak=nb)
- 10.10.2026: [Revisjon av årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000793351&sokeverdi=919477768&spraak=nb)
- 22.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000585515&sokeverdi=919477768&spraak=nb)
- 22.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000585514&sokeverdi=919477768&spraak=nb)
- 21.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000605746&sokeverdi=919477768&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RØRLEGGERMESTER BERNT SKATLAND AS](https://www.norscout.com/no/company/851883762-rorleggermester-bernt-skatland-as) | Steinkjer | - | 1,61 mill. kr | - |
| [KLIMA & AUTOMATIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/984084080-klima-automatikk-as) | Steinkjer | - | 116 677 kr | - |
| [RØR OG VARME AS](https://www.norscout.com/no/company/935697077-ror-og-varme-as) | Steinkjer | - | 3,25 mill. kr | - |
| [RØRLEGGERMESTER SVENDSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/925263311-rorleggermester-svendsen-as) | Steinkjer | - | 79 538 kr | - |
| [AUGLA AS](https://www.norscout.com/no/company/932373009-augla-as) | Steinkjer | - | 4,48 mill. kr | +16 % |
| [JAGGU AS](https://www.norscout.com/no/company/933065219-jaggu-as) | Steinkjer | - | 0 kr | - |
| [AGRIRØR AS](https://www.norscout.com/no/company/919653124-agriror-as) | Steinkjer | - | 4,86 mill. kr | +64,7 % |
| [JEANOR AS](https://www.norscout.com/no/company/989204491-jeanor-as) | Steinkjer | - | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 11.10.2026.
