---
title: "NEDRE KALBAKKVEI 88 AS (919495979): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NEDRE KALBAKKVEI 88 AS i Oslo hadde 10,3 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919495979-nedre-kalbakkvei-88-as"
---

# NEDRE KALBAKKVEI 88 AS

Utleie av egen eller leid fast eiendom · Oslo

Eid 57,7 % av [MALLIN EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/915795285-mallin-eiendom-as)

- Org.nr: 919 495 979
- Styreleder: Arne Medlien

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 10,3 mill. kr (+0,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 7,66 mill. kr (Margin 74,3 %)
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 9,3 % (tilfredsstillende). Samme som i 2024
- Likviditet: 0,14 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,04 i 2024
- Soliditet: 25,6 % (god). Opp fra 25,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 6,9 % | 8,1 % | 9,3 % | 9,3 % |
| Driftsmargin | 73,6 % | 74,1 % | 75,7 % | 74,3 % | 74,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 17,5 % | 19,9 % | 20,4 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,50 | 0,04 | 0,14 |
| Soliditet | 24,1 % | 24,6 % | 25,1 % | 25,3 % | 25,6 % |
| Gjeldsgrad | 3,2 | 3,1 | 3,0 | 3,0 | 2,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 8 457 | 9 198 | 9 964 | 10 276 | 10 313 |
| Driftsresultat | 6 220 | 6 818 | 7 541 | 7 631 | 7 658 |
| Årsresultat | 4 319 | 3 975 | 3 638 | 4 168 | 4 275 |
| Driftsmargin | 73,6 % | 74,1 % | 75,7 % | 74,3 % | 74,3 % |
| Sum gjeld | 83 332 | 81 491 | 79 661 | 79 132 | 77 933 |
| Sum driftskostnader | −2 237 | −2 379 | 2 423 | 2 645 | 2 655 |
| Finansresultat | −683 | −1 722 | −2 877 | −2 288 | −2 177 |
| Resultat før skatt | - | - | 4 664 | 5 343 | 5 481 |
| Anleggsmidler | 108 965 | 107 411 | 103 152 | 105 660 | 103 670 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 265 | 286 | 1 062 |
| Sum eiendeler | 109 728 | 108 099 | 106 417 | 105 946 | 104 732 |
| Egenkapital | 26 396 | 26 607 | 26 756 | 26 815 | 26 799 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 6 479 | 7 344 | 7 560 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 73 181 | 71 788 | 70 373 |

## Konsern

6 selskaper.

- [PEDER NUSTAD AS](https://www.norscout.com/no/company/914191947-peder-nustad-as) (Morselskap)
  - [MALLIN EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/915795285-mallin-eiendom-as) (57,7 % · 5 ansatte)
    - [BJERTNES EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/989962418-bjertnes-eiendom-as) (57,7 %)
    - [BJØRNERUDVEIEN 8 AS](https://www.norscout.com/no/company/971234229-bjornerudveien-8-as) (57,7 %)
    - [BRENNAVEIEN 18 INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/986784055-brennaveien-18-invest-as) (57,7 %)
    - NEDRE KALBAKKVEI 88 AS (Denne bedriften)

## Ledelse og styre

- Arne Medlien: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Mallin Eiendom AS, Kongens gate 11, 0153 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- Etablert: 16.08.2017
- Aksjekapital: 60 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2017
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Størrelse: Nr. 4 166 av 46 521 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eie og forvalte eiendommen i Nedre Kalbakkvei 88, samt den virksomhet som naturlig står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 06.10.2026: Revisor endret
- 02.07.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 06.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000782421&sokeverdi=919495979&spraak=nb)
- 01.07.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000476589&sokeverdi=919495979&spraak=nb)
- 20.01.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000023192&sokeverdi=919495979&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MØLLENDALSVEIEN 1A AS](https://www.norscout.com/no/company/925931551-mollendalsveien-1a-as) | Oslo | - | 10,3 mill. kr | −8,3 % |
| [STORTINGSGATEN 12 AS](https://www.norscout.com/no/company/991434666-stortingsgaten-12-as) | Oslo | - | 10,3 mill. kr | −6,3 % |
| [NKG 7 INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/920160204-nkg-7-invest-as) | Oslo | - | 10,3 mill. kr | +27,1 % |
| [HELSEBYGG JELØYA AS](https://www.norscout.com/no/company/917723370-helsebygg-jeloya-as) | Oslo | - | 10,3 mill. kr | +2,4 % |
| [BETOKEM AS](https://www.norscout.com/no/company/928677850-betokem-as) | Oslo | - | 10,3 mill. kr | +42,7 % |
| [BEP 1 INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/991707344-bep-1-invest-as) | Oslo | - | 10,3 mill. kr | +2,4 % |
| [STADION 33 AS](https://www.norscout.com/no/company/891742622-stadion-33-as) | Oslo | - | 10,3 mill. kr | +2,4 % |
| [LARS HILLES GATE 19 AS](https://www.norscout.com/no/company/827162892-lars-hilles-gate-19-as) | Oslo | - | 10,3 mill. kr | −23,2 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Eiendomsselskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/bergen)
- [Eiendomsselskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/trondheim)
- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Eiendomsselskaper i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/kristiansand)
- [Eiendomsselskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/baerum)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
