---
title: "SHR AUTOSERVICE AS (919512768): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SHR AUTOSERVICE AS i Sula hadde 8,03 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919512768-shr-autoservice-as"
---

# SHR AUTOSERVICE AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Sula

- Org.nr: 919 512 768
- Telefon: 482 01 374
- Styreleder: Lise-Mari Rødli

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 8,03 mill. kr (−1,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,2 mill. kr (Margin 14,9 %)
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 24,0 % (meget god). Ned fra 28,4 % i 2024
- Likviditet: 3,51 (meget god). Ned fra 3,62 i 2024
- Soliditet: 76,6 % (meget god). Ned fra 80,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 59,9 % | 26,4 % | 28,4 % | 24,0 % |
| Driftsmargin | 15,2 % | 18,1 % | 12,7 % | 17,5 % | 14,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 34,7 % | 35,4 % | 30,5 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 3,03 | 3,62 | 3,51 |
| Soliditet | 57,3 % | 71,6 % | 79,7 % | 80,3 % | 76,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,7 | 0,4 | 0,3 | 0,2 | 0,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 6 808 | 11 423 | 9 802 | 8 117 | 8 027 |
| Driftsresultat | 1 038 | 2 069 | 1 241 | 1 423 | 1 199 |
| Årsresultat | 806 | 1 615 | 952 | 1 066 | 867 |
| Driftsmargin | 15,2 % | 18,1 % | 12,7 % | 17,5 % | 14,9 % |
| Sum gjeld | 1 103 | 1 229 | 1 028 | 978 | 1 178 |
| Sum driftskostnader | 5 771 | 9 354 | - | 6 694 | - |
| Finansresultat | 1 | 0 | - | 2 | - |
| Resultat før skatt | - | - | 1 239 | 1 425 | 1 198 |
| Anleggsmidler | 576 | 2 463 | 1 981 | 1 433 | 909 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 094 | 3 540 | 4 131 |
| Sum eiendeler | 2 581 | 4 323 | 5 075 | 4 973 | 5 039 |
| Egenkapital | 1 478 | 3 094 | 4 046 | 3 995 | 3 862 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 022 | 978 | 1 178 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 7 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Lise-Mari Rødli: Styrets leder
- Stian Rødli: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Ingeskogen 1, 6036 Mauseidvåg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 06.08.2017
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2018
- Revisor: [MØRE REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/928555194-more-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [JEK REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/967708933-jek-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 254 av 2 968 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Bilverksted

## Siste endringer

- 06.02.2026: Styret endret
- 06.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 05.09.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000730405&sokeverdi=919512768&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MOTORSENTERET AS](https://www.norscout.com/no/company/976604628-motorsenteret-as) | Sula | 9 | 10,1 mill. kr | −4,6 % |
| [FURNES BILSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/996170845-furnes-bilservice-as) | Sula | - | 6,73 mill. kr | +39,8 % |
| [MAUSEIDVÅG BIL OG BÅT AS](https://www.norscout.com/no/company/916807473-mauseidvag-bil-og-bat-as) | Sula | 13 | 17,5 mill. kr | +156,2 % |
| [ARNES BILSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/982666961-arnes-bilservice-as) | Sula | - | 1,53 mill. kr | −16,9 % |
| [MBOB HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/926643290-mbob-holding-as) | Sula | - | 0 kr | - |
| [E39 HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/835697142-e39-holding-as) | Sula | - | - | - |
| [APK MOTOR OG DPF REGENERERING AS](https://www.norscout.com/no/company/920047890-apk-motor-og-dpf-regenerering-as) | Lyngdal | - | 8,07 mill. kr | +21,4 % |
| [BAKKES AUTOLAKK AS](https://www.norscout.com/no/company/859523862-bakkes-autolakk-as) | Lørenskog | - | 8,02 mill. kr | −27,5 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 06.09.2026.
