---
title: "FKSK ARENA AS (919544643): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FKSK ARENA AS i Saltdal hadde 2,01 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Evelinn Tveit. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919544643-fksk-arena-as"
---

# FKSK ARENA AS

Drift av idrettsanlegg · Saltdal

- Org.nr: 919 544 643
- Daglig leder: Evelinn Tveit

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,01 mill. kr (+0,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 958 318 kr (Margin 47,7 %)
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 7,9 % (tilfredsstillende). Ned fra 9,0 % i 2024
- Likviditet: 11,78 (meget god). Opp fra 7,00 i 2024
- Soliditet: 37,1 % (god). Opp fra 33,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 2,7 % | 3,9 % | 9,0 % | 7,9 % |
| Driftsmargin | 30,1 % | 27,3 % | 33,5 % | 45,1 % | 47,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −5,4 % | 17,7 % | 13,0 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,09 | 7,00 | 11,78 |
| Soliditet | 19,2 % | 18,1 % | 27,9 % | 33,0 % | 37,1 % |
| Gjeldsgrad | 4,2 | 4,5 | 2,6 | 2,0 | 1,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 061 | 2 000 | 2 150 | 2 008 | 2 011 |
| Driftsresultat | 621 | 547 | 719 | 906 | 958 |
| Årsresultat | −277 | −461 | −236 | 824 | 701 |
| Driftsmargin | 30,1 % | 27,3 % | 33,5 % | 45,1 % | 47,7 % |
| Sum gjeld | 20 779 | 20 264 | 10 939 | 10 269 | 9 748 |
| Sum driftskostnader | 1 439 | 1 453 | 1 431 | 1 102 | 1 052 |
| Finansresultat | −898 | −1 008 | −955 | −83 | −258 |
| Resultat før skatt | - | - | −236 | 824 | 701 |
| Anleggsmidler | 24 454 | 23 852 | 14 674 | 14 512 | 14 169 |
| Omløpsmidler | - | - | 494 | 809 | 1 331 |
| Sum eiendeler | 25 705 | 24 729 | 15 168 | 15 321 | 15 501 |
| Egenkapital | 4 926 | 4 464 | 4 229 | 5 052 | 5 753 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 236 | 116 | 113 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 10 703 | 10 153 | 9 635 |

## Ledelse og styre

- Evelinn Tveit: Daglig leder
- Øystein Andreas Skaland: Styrets leder
- Bo Lennart Olsen: Styremedlem
- Morten Bangfil: Styremedlem
- Daniel Martinsen: Styremedlem
- Frank Marius Pettersen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Idrettsveien 12, 8250 Rognan
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.110 Drift av idrettsanlegg
- Etablert: 20.06.2017
- Aksjekapital: 1 500 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2017
- Revisor: [FAUSKE REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/975898946-fauske-revisjon-as)
- Størrelse: Nr. 294 av 526 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift og utleie av flerbrukshall til idrettslige aktiviteter for lag og foreninger. Selskapet er uten eget økonomisk formål.

## Kunngjøringer

- 28.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000216445&sokeverdi=919544643&spraak=nb)
- 12.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000575036&sokeverdi=919544643&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FKSK ARENA DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/921733062-fksk-arena-drift-as) | Saltdal | 7 | 3,74 mill. kr | +0,8 % |
| [LEVEL 67 AS](https://www.norscout.com/no/company/819332452-level-67-as) | Saltdal | - | 77 983 kr | - |
| [XPADEL AS](https://www.norscout.com/no/company/926535188-xpadel-as) | Ringerike | - | 2,02 mill. kr | 0,0 % |
| [HAFJELL NASJONALANLEGG AS](https://www.norscout.com/no/company/915387004-hafjell-nasjonalanlegg-as) | Øyer | - | 2 mill. kr | +1,7 % |
| [SØNDRE ELVERUM IDRETTSHALL AS](https://www.norscout.com/no/company/918302956-sondre-elverum-idrettshall-as) | Elverum | - | 2,16 mill. kr | +6,4 % |
| [CAGE GRENLAND AS](https://www.norscout.com/no/company/927328429-cage-grenland-as) | Skien | - | 2 mill. kr | +14,2 % |
| [EIKERAPEN ALPINSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/968456504-eikerapen-alpinsenter-as) | Åseral | - | 2,2 mill. kr | −16,1 % |
| [ANKERSKOGEN IDRETTSHALL AS](https://www.norscout.com/no/company/974397242-ankerskogen-idrettshall-as) | Hamar | - | 1,97 mill. kr | −4,0 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
