---
title: "INTERCAR AS (919568798): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "INTERCAR AS i Enebakk hadde 10,6 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 9 ansatte. Daglig leder er Remigijus Keblys. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919568798-intercar-as"
---

# INTERCAR AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Enebakk · Etablert 2017

- Org.nr: 919 568 798
- Daglig leder: Remigijus Keblys

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 10,6 mill. kr (+51,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 58 000 kr (Margin 0,5 %)
- Ansatte: 9 (Ned fra 11 i desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 14
- oktober 2025: 13
- november 2025: 14
- desember 2025: 11
- juli 2026: 10
- august 2026: 12
- september 2026: 11
- oktober 2026: 9

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 9,4 % (tilfredsstillende). Opp fra 2,4 % i 2024
- Likviditet: 0,15 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,10 i 2024
- Soliditet: −306,2 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −307,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 32,2 % | −26,5 % | 2,4 % | 9,4 % |
| Driftsmargin | −12,9 % | 6,4 % | −11,6 % | −0,1 % | 0,5 % |
| Likviditetsgrad | −0,06 | 0,58 | 0,53 | 0,10 | 0,15 |
| Soliditet | −2 110,5 % | −59,2 % | −68,7 % | −307,4 % | −306,2 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 5 987 | 6 302 | 6 953 | 6 992 | 10 563 |
| Driftsresultat | −771 | 406 | −805 | −7 | 58 |
| Årsresultat | −797 | 355 | −786 | −27 | 9 |
| Driftsmargin | −12,9 % | 6,4 % | −11,6 % | −0,1 % | 0,5 % |
| Sum gjeld | 1 901 | 3 927 | 6 056 | 3 198 | 3 189 |
| Sum driftskostnader | - | - | 7 758 | - | - |
| Finansresultat | - | - | −12 | - | - |
| Resultat før skatt | −797 | 389 | −818 | −15 | 9 |
| Anleggsmidler | 202 | 202 | 373 | 464 | 302 |
| Omløpsmidler | −116 | 2 265 | 3 217 | 321 | 483 |
| Sum eiendeler | 86 | 2 467 | 3 590 | 785 | 785 |
| Egenkapital | −1 815 | −1 460 | −2 466 | −2 413 | −2 404 |
| Kortsiktig gjeld | 1 901 | 3 894 | 6 068 | 3 198 | 3 189 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 34 | −12 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Remigijus Keblys: Daglig leder
- Rasa Bondarenko: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Andersrudveien 1, 1914 Ytre Enebakk
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 06.09.2017
- Tidligere navn: ALFANOR 17153 AS (2017)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2017
- Revisor: [JFK REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/937765762-jfk-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [PN REGNSKAPSBYRÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/924792353-pn-regnskapsbyra-as)
- Størrelse: Nr. 1 018 av 2 968 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Reparasjon av biler og tilhørende virksomhet.

## Siste endringer

- 15.10.2026: Revisor endret
- 12.08.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 15.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000800211&sokeverdi=919568798&spraak=nb)
- 14.09.2026: [Manglende roller](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000743460&sokeverdi=919568798&spraak=nb)
- 03.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000648053&sokeverdi=919568798&spraak=nb)
- 07.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000046761&sokeverdi=919568798&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HAAGENSEN HOLDING ENEBAKK AS](https://www.norscout.com/no/company/992665440-haagensen-holding-enebakk-as) | Enebakk | 11 | 8,79 mill. kr | −13,6 % |
| [AKERSHUS TUNGBILSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/919976446-akershus-tungbilservice-as) | Enebakk | 8 | 18,1 mill. kr | −34,4 % |
| [U S CAR SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/976613953-u-s-car-service-as) | Enebakk | 5 | 6,69 mill. kr | −3,9 % |
| [EOBD AS](https://www.norscout.com/no/company/923241256-eobd-as) | Enebakk | - | 5,18 mill. kr | +53,7 % |
| [FLATEBY AUTO AS](https://www.norscout.com/no/company/931965271-flateby-auto-as) | Enebakk | - | 1,85 mill. kr | - |
| [KJELLZZ AS](https://www.norscout.com/no/company/943532664-kjellzz-as) | Enebakk | - | 1,15 mill. kr | +3,2 % |
| [M&R DETAILING AS](https://www.norscout.com/no/company/927338327-m-r-detailing-as) | Enebakk | - | 397 495 kr | - |
| [IDULIE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/892473382-idulie-holding-as) | Enebakk | - | 55 460 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
