---
title: "GURU MEDICAL AS (919815590): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "GURU MEDICAL AS i Enebakk hadde 253 543 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919815590-guru-medical-as"
---

# GURU MEDICAL AS

Produksjon av farmasøytiske preparater · Enebakk

- Org.nr: 919 815 590
- Styreleder: Nader Eide

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 253 543 kr (+924,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 146 368 kr (Margin 57,7 %)
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 152,9 % (meget god)
- Likviditet: 1,85 (god). Ned fra 27,51 i 2024
- Soliditet: 39,7 % (god). Opp fra −197,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 152,9 % |
| Driftsmargin | - | −246,7 % | 57,7 % |
| Likviditetsgrad | 0,14 | 27,51 | 1,85 |
| Soliditet | −598,8 % | −197,4 % | 39,7 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 1,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 25 | 254 |
| Driftsresultat | −3 | −61 | 146 |
| Årsresultat | −3 | −61 | 128 |
| Driftsmargin | - | −246,7 % | 57,7 % |
| Sum gjeld | 2 | 97 | 96 |
| Sum driftskostnader | 3 | 86 | 107 |
| Finansresultat | - | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −3 | −61 | 146 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 116 |
| Omløpsmidler | 0 | 33 | 43 |
| Sum eiendeler | 0 | 33 | 159 |
| Egenkapital | −2 | −65 | 63 |
| Kortsiktig gjeld | 2 | 1 | 23 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 96 | 73 |

## Ledelse og styre

- Nader Eide: Styrets leder
- Kari Eide: Styremedlem
- Lobat Mansouri: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Nader Eide, Ekebergveien 169, 1912 Enebakk
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 21.200 Produksjon av farmasøytiske preparater
- Etablert: 15.09.2017
- Tidligere navn: EMANCIPATION SOLUTIONS GROUP AS (2018 til 2024)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.02.2024
- Størrelse: Nr. 26 av 27 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Fremme naturen- og naturens kraft til å bidra til bedre helse og livskvalitet gjennom å gjøre dens midler tilgjengelig for alle.

## Kunngjøringer

- 02.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000335263&sokeverdi=919815590&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ORIPATCH AS](https://www.norscout.com/no/company/923723854-oripatch-as) | Kristiansand | - | 1,02 mill. kr | −1,0 % |
| [INSULIFE AS](https://www.norscout.com/no/company/925128554-insulife-as) | Oslo | - | 59 500 kr | - |
| [GLYCANOVA AS](https://www.norscout.com/no/company/994035495-glycanova-as) | Fredrikstad | - | 1,24 mill. kr | −11,9 % |
| [PHARMAVAX HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/829046172-pharmavax-holding-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [YNOLENS AS](https://www.norscout.com/no/company/996619036-ynolens-as) | Indre Østfold | - | 1,34 mill. kr | −3,2 % |
| [BELLEVACC AS](https://www.norscout.com/no/company/914753538-bellevacc-as) | Ås | - | 0 kr | - |
| [CAERUS CAPITAL AS](https://www.norscout.com/no/company/984276141-caerus-capital-as) | Oslo | - | 1,68 mill. kr | +5,7 % |
| [VISTIN PHARMA ASA](https://www.norscout.com/no/company/915157882-vistin-pharma-asa) | Oslo | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.06.2026.
