---
title: "HEGFRO AS (919856319): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HEGFRO AS i Stavanger er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919856319-hegfro-as"
---

# HEGFRO AS

Andre egeninvesteringsselskaper · Stavanger

- Org.nr: 919 856 319
- Styreleder: Hege Ellen Larsen

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −17 443 kr
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 131,1 % (meget god)
- Likviditet: 102,07 (meget god). Opp fra 0,27 i 2024
- Soliditet: 99,0 % (meget god). Opp fra 88,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 27,3 % | 40,7 % | - | 131,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 34,1 % | 54,1 % | −1,6 % | 133,3 % |
| Likviditetsgrad | 0,09 | 1,47 | 0,80 | 0,27 | 102,07 |
| Soliditet | 77,3 % | 82,3 % | 67,8 % | 88,6 % | 99,0 % |
| Gjeldsgrad | 0,3 | 0,2 | 0,5 | 0,1 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | - | 0 | - |
| Driftsresultat | −8 | −8 | −16 | −13 | −17 |
| Årsresultat | −8 | 292 | 436 | 35 | 3 038 |
| Sum gjeld | 209 | 216 | 374 | 106 | 37 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 13 | 17 |
| Finansresultat | - | - | - | - | 3 056 |
| Resultat før skatt | −8 | 292 | 484 | −13 | 3 038 |
| Anleggsmidler | 900 | 900 | 900 | 900 | - |
| Omløpsmidler | 19 | 318 | 262 | 29 | 3 772 |
| Sum eiendeler | 919 | 1 218 | 1 162 | 929 | 3 772 |
| Egenkapital | 710 | 1 002 | 788 | 823 | 3 735 |
| Kortsiktig gjeld | 209 | 216 | 326 | 106 | 37 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 48 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Hege Ellen Larsen: Styrets leder
- Frode Larsen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Børeringen 6, 4085 Hundvåg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 64.323 Andre egeninvesteringsselskaper
- Etablert: 09.10.2017
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [CROWE STAVANGER REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/985182736-crowe-stavanger-revisjon-as)
- Formål: Investering i aksjer og andeler samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 25.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000141631&sokeverdi=919856319&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ØVRA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/919855304-ovra-holding-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [PORCELLINO FORVALTNING AS](https://www.norscout.com/no/company/919868783-porcellino-forvaltning-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [CLA AS](https://www.norscout.com/no/company/919710772-cla-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [SKROTNISSENE INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/919875399-skrotnissene-invest-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [OHANA AS](https://www.norscout.com/no/company/919681160-ohana-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [KAN DU HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/920046819-kan-du-holding-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [BREDAL LARSEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/919652209-bredal-larsen-holding-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [PERKINS HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/920046932-perkins-holding-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
