---
title: "NIAN HOLDING AS (919869801): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NIAN HOLDING AS i Nordre Follo er registrert i Enhetsregisteret. Daglig leder er Silje-Christin Johansen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919869801-nian-holding-as"
---

# NIAN HOLDING AS

Uoppgitt · Nordre Follo

- Org.nr: 919 869 801
- Daglig leder: Silje-Christin Johansen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −27 000 kr
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 31,6 % (meget god). Opp fra 23,3 % i 2024
- Likviditet: 7,54 (meget god). Opp fra 0,00 i 2024
- Soliditet: 55,5 % (meget god). Opp fra 35,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 7,5 % | 17,3 % | 23,3 % | 31,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 206,2 % | 111,1 % | 66,7 % | 63,1 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,00 | 0,00 | 7,54 |
| Soliditet | −0,1 % | 7,1 % | 23,8 % | 35,4 % | 55,5 % |
| Gjeldsgrad | - | 13,2 | 3,2 | 1,8 | 0,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | - | 0 | - |
| Driftsresultat | −1 | 0 | −5 | −6 | −27 |
| Årsresultat | −1 | 100 | 245 | 343 | 633 |
| Sum gjeld | 1 289 | 1 290 | 1 097 | 1 254 | 1 060 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 6 | - |
| Finansresultat | - | - | - | 349 | - |
| Resultat før skatt | −1 | 100 | 245 | 343 | 633 |
| Anleggsmidler | 1 288 | 1 388 | 1 440 | 1 940 | 1 450 |
| Omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 928 |
| Sum eiendeler | 1 288 | 1 388 | 1 440 | 1 940 | 2 378 |
| Egenkapital | −1 | 98 | 343 | 686 | 1 319 |
| Kortsiktig gjeld | - | 0 | 1 | 52 | 123 |
| Langsiktig gjeld | 1 289 | 1 289 | 1 097 | 1 202 | 936 |

## Ledelse og styre

- Silje-Christin Johansen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Vestliveien 11C, 1415 Oppegård
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 19.10.2017
- Tidligere navn: JUST 4 FUN AS (2017 til 2021)
- Aksjekapital: 50 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [QUALITY ACCOUNTING AS](https://www.norscout.com/no/company/916638884-quality-accounting-as)
- Formål: Holdingselskap herunder investering i egne selskaper, aksjer og verdipapirer.

## Kunngjøringer

- 05.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000663043&sokeverdi=919869801&spraak=nb)
- 02.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000660735&sokeverdi=919869801&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ENCELADUS HOLDING & INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/919768274-enceladus-holding-invest-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [MARIUS RUUD INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/919985550-marius-ruud-invest-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [DB INVESTOR AS](https://www.norscout.com/no/company/919745568-db-investor-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [ÅRN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/919994223-arn-holding-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [GARAMICH AS](https://www.norscout.com/no/company/919725788-garamich-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [MJØLSEKKEN AS](https://www.norscout.com/no/company/920334067-mjolsekken-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [M.E. HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/919356529-m-e-holding-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [FOSSNES INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/920659896-fossnes-invest-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
