---
title: "BADEROMSELITEN AS (919930772): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BADEROMSELITEN AS i Sandnes hadde 6,93 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 13 ansatte. Daglig leder er Stian Rettedal. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919930772-baderomseliten-as"
---

# BADEROMSELITEN AS

Rørleggerarbeid · Sandnes · Etablert 2017

- Org.nr: 919 930 772
- Daglig leder: Stian Rettedal (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,93 mill. kr (+9,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 425 884 kr (Margin 6,1 %)
- Ansatte: 13

## Ansatte

- mars 2026: 6
- april 2026: 7
- mai 2026: 8
- august 2026: 9
- september 2026: 10
- oktober 2026: 13

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 0,20 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,71 i 2024
- Soliditet: 21,8 % (god). Opp fra 5,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 8,0 % | 94,7 % | 28,2 % | - |
| Driftsmargin | 1,2 % | 0,4 % | 14,5 % | 4,1 % | 6,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | - | 232,2 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,83 | 0,71 | 0,20 |
| Soliditet | −328,6 % | −901,9 % | −11,9 % | 5,8 % | 21,8 % |
| Gjeldsgrad | - | - | - | 16,2 | 3,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 5 388 | 4 118 | 5 417 | 6 346 | 6 926 |
| Driftsresultat | 65 | 16 | 785 | 260 | 426 |
| Årsresultat | 51 | 13 | 772 | 202 | 334 |
| Driftsmargin | 1,2 % | 0,4 % | 14,5 % | 4,1 % | 6,1 % |
| Sum gjeld | 1 264 | 1 062 | 1 739 | 283 | 1 261 |
| Sum driftskostnader | 5 323 | 4 103 | 4 632 | 6 086 | 6 500 |
| Finansresultat | −13 | −3 | −3 | 2 | 2 |
| Resultat før skatt | - | - | 782 | 262 | 428 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 359 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 555 | 300 | 254 |
| Sum eiendeler | 295 | 106 | 1 555 | 300 | 1 613 |
| Egenkapital | −969 | −956 | −184 | 17 | 351 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 882 | 426 | 1 261 |
| Langsiktig gjeld | - | - | −143 | −143 | - |

## Ledelse og styre

- Stian Rettedal: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Lunden 57, 4319 Sandnes
- Postadresse: C/O Star Regnskap AS, Verven 42, 4014 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 19.10.2017
- Tidligere navn: LDG BYGG AS (2017 til 2019)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2017
- Regnskapsfører: [AMESTO ACCOUNTHOUSE SØR AS](https://www.norscout.com/no/company/912976904-amesto-accounthouse-sor-as)
- Størrelse: Nr. 973 av 2 657 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Oppsett av hus og rehabilitering og hva som hverved står i forbindelse, herunder deltakelse i andre selskap med beslektet virksomhet.

## Siste endringer

- 20.07.2026: Daglig leder endret
- 20.07.2026: Styret endret
- 14.04.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 20.07.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000565412&sokeverdi=919930772&spraak=nb)
- 20.07.2026: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000565413&sokeverdi=919930772&spraak=nb)
- 10.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000365784&sokeverdi=919930772&spraak=nb)
- 27.04.2026: [Signatur](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000211574&sokeverdi=919930772&spraak=nb)
- 28.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000718844&sokeverdi=919930772&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TEQVA GRUPPEN AS](https://www.norscout.com/no/company/980647943-teqva-gruppen-as) | Sandnes | 13 | 29,3 mill. kr | +28 % |
| [ENVIRO AS](https://www.norscout.com/no/company/931100564-enviro-as) | Sandnes | 11 | 20,4 mill. kr | +69,2 % |
| [KLART VANN AS](https://www.norscout.com/no/company/922324204-klart-vann-as) | Sandnes | 16 | 35,7 mill. kr | −17,1 % |
| [RØRLEGGER GUNNAR LARSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/982845580-rorlegger-gunnar-larsen-as) | Sandnes | 10 | 20,3 mill. kr | +11 % |
| [RØRHAB AS](https://www.norscout.com/no/company/971000341-rorhab-as) | Sandnes | 18 | 29,2 mill. kr | +11,8 % |
| [IDLAND VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/912609170-idland-vvs-as) | Sandnes | 6 | 12,5 mill. kr | −20,8 % |
| [REYRR AS](https://www.norscout.com/no/company/825500162-reyrr-as) | Sandnes | 22 | 52,7 mill. kr | +76,1 % |
| [VEST SPRINKLER AS](https://www.norscout.com/no/company/837903572-vest-sprinkler-as) | Sandnes | 6 | - | - |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Sandnes](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/sandnes)
- [Rørleggerfirmaer i Sandnes](https://www.norscout.com/no/l/rorleggerfirmaer/sandnes)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
