---
title: "SK ARMERING AS (919931981): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SK ARMERING AS i Skien hadde 57,1 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 84 ansatte. Daglig leder er Anne Dagmar Skyllingstad. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919931981-sk-armering-as"
---

# SK ARMERING AS

Annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted · Skien · Etablert 2017

- Org.nr: 919 931 981
- Telefon: 90531902
- E-post: simondeere@hotmail.com
- Nettsted: [skarmering.no](https://skarmering.no)
- Daglig leder: Anne Dagmar Skyllingstad

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 57,1 mill. kr (+2,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,55 mill. kr (Margin 2,7 %)
- Ansatte: 84 (Opp fra 70 i desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 75
- oktober 2025: 74
- november 2025: 69
- desember 2025: 70
- januar 2026: 74
- februar 2026: 78
- mars 2026: 77
- mai 2026: 75
- juni 2026: 76
- juli 2026: 71
- august 2026: 72
- september 2026: 83
- oktober 2026: 84

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 9,6 % (tilfredsstillende). Ned fra 23,9 % i 2024
- Likviditet: 1,17 (tilfredsstillende). Opp fra 1,13 i 2024
- Soliditet: 14,8 % (tilfredsstillende). Opp fra 11,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −45,7 % | 4,9 % | 23,9 % | 9,6 % |
| Driftsmargin | 15,3 % | −9,8 % | 1,5 % | 5,3 % | 2,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −1 337,1 % | - | 610,2 % | 67,2 % |
| Likviditetsgrad | - | 0,78 | 0,86 | 1,13 | 1,17 |
| Soliditet | 36,4 % | −15,7 % | −9,3 % | 11,3 % | 14,8 % |
| Gjeldsgrad | 1,7 | - | - | 7,9 | 5,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 12 882 | 26 632 | 26 088 | 55 490 | 57 117 |
| Driftsresultat | 1 976 | −2 603 | 401 | 2 944 | 1 551 |
| Årsresultat | 1 521 | −2 644 | 265 | 2 604 | 1 116 |
| Driftsmargin | 15,3 % | −9,8 % | 1,5 % | 5,3 % | 2,7 % |
| Sum gjeld | 2 657 | 8 284 | 10 073 | 13 734 | 14 486 |
| Sum driftskostnader | 10 906 | - | 25 686 | 52 546 | 55 566 |
| Finansresultat | −32 | - | −136 | −232 | −118 |
| Resultat før skatt | - | −2 665 | 265 | 2 712 | 1 433 |
| Anleggsmidler | 816 | 1 660 | 1 608 | 1 319 | 1 014 |
| Omløpsmidler | - | 5 501 | 7 608 | 14 162 | 15 987 |
| Sum eiendeler | 4 178 | 7 161 | 9 216 | 15 481 | 17 001 |
| Egenkapital | 1 521 | −1 123 | −857 | 1 746 | 2 515 |
| Kortsiktig gjeld | - | 7 020 | 8 847 | 12 500 | 13 669 |
| Langsiktig gjeld | - | 1 263 | 1 226 | 1 234 | 818 |

## Ledelse og styre

- Anne Dagmar Skyllingstad: Daglig leder
- Simon Patrick Deere: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Kjellemovegen 25, 3740 Skien
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.990 Annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted
- Etablert: 01.11.2017
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2017
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Regnskapsfører: [ONE ACCOUNTING AS](https://www.norscout.com/no/company/820585402-one-accounting-as)
- Størrelse: Nr. 100 av 943 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utføre oppdrag innen jernbinding og annet som naturlig faller sammen med dette.

## Kunngjøringer

- 14.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000546280&sokeverdi=919931981&spraak=nb)
- 03.11.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000816801&sokeverdi=919931981&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TRESCON AS](https://www.norscout.com/no/company/918943358-trescon-as) | Skien | 24 | 66,1 mill. kr | +7,9 % |
| [YPSILON CONTRACTORS AS](https://www.norscout.com/no/company/986023674-ypsilon-contractors-as) | Skien | 22 | 29,4 mill. kr | −11,5 % |
| [GS MONTASJE AS](https://www.norscout.com/no/company/936983200-gs-montasje-as) | Skien | 22 | - | - |
| [GRENLAND BETONGSAGING AS](https://www.norscout.com/no/company/991063579-grenland-betongsaging-as) | Skien | 11 | 18 mill. kr | +22,1 % |
| [SLIPT BETONG AS](https://www.norscout.com/no/company/920209777-slipt-betong-as) | Skien | 5 | 5,18 mill. kr | −12,6 % |
| [BJØRN FURUHEIM AS](https://www.norscout.com/no/company/990107181-bjorn-furuheim-as) | Skien | - | 10 mill. kr | −19 % |
| [GRØNLI OG SØNNER AS](https://www.norscout.com/no/company/979575254-gronli-og-sonner-as) | Skien | - | 5,47 mill. kr | +6,3 % |
| [MURER LASSE JOHNSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/998098556-murer-lasse-johnsen-as) | Skien | - | 2,33 mill. kr | +41,4 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
