---
title: "PER IVANS CATERING AS (919946083): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PER IVANS CATERING AS i Lindesnes hadde 5,54 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 6 ansatte. Daglig leder er Per Ivan Thomsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919946083-per-ivans-catering-as"
---

# PER IVANS CATERING AS

Catering for arrangementer · Lindesnes · Etablert 2017

- Org.nr: 919 946 083
- Daglig leder: Per Ivan Thomsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 5,54 mill. kr (+2,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,02 mill. kr (Margin 18,4 %)
- Ansatte: 6 (Uendret siden desember 2025)

## Ansatte

- november 2025: 7
- desember 2025: 6
- februar 2026: 5
- mars 2026: 6
- juni 2026: 7
- juli 2026: 8
- august 2026: 9
- september 2026: 8
- oktober 2026: 6

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 33,5 % (meget god). Ned fra 36,0 % i 2024
- Likviditet: 0,73 (svak). Ned fra 1,63 i 2024
- Soliditet: 81,1 % (meget god). Opp fra 70,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 19,9 % | 36,0 % | 33,5 % |
| Driftsmargin | 18,2 % | 13,4 % | 10,0 % | 20,0 % | 18,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 27,2 % | 49,1 % | 43,5 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 3,20 | 1,63 | 0,73 |
| Soliditet | 66,1 % | 69,5 % | 76,4 % | 70,7 % | 81,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,5 | 0,4 | 0,3 | 0,4 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 726 | 4 039 | 4 430 | 5 377 | 5 535 |
| Driftsresultat | 678 | 540 | 444 | 1 074 | 1 019 |
| Årsresultat | 521 | 438 | 335 | 874 | 1 187 |
| Driftsmargin | 18,2 % | 13,4 % | 10 % | 20 % | 18,4 % |
| Sum gjeld | 528 | 645 | 556 | 1 111 | 899 |
| Sum driftskostnader | 3 048 | 3 499 | 3 986 | 4 303 | 4 516 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 0 | 24 | 403 |
| Resultat før skatt | - | - | 444 | 1 099 | 1 423 |
| Anleggsmidler | 300 | 556 | 579 | 2 074 | 4 165 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 779 | 1 713 | 598 |
| Sum eiendeler | 1 556 | 2 112 | 2 358 | 3 787 | 4 763 |
| Egenkapital | 1 028 | 1 467 | 1 802 | 2 676 | 3 863 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 556 | 1 052 | 820 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 59 | 79 |

## Ledelse og styre

- Per Ivan Thomsen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Mikkelsmyrveien 3, 4515 Mandal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.210 Catering for arrangementer
- Etablert: 23.10.2017
- Tidligere navn: CREATIV CATERING AS (2017)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2018
- Regnskapsfører: [AJOUR REGNSKAP MANDAL AS](https://www.norscout.com/no/company/987209704-ajour-regnskap-mandal-as)
- Størrelse: Nr. 189 av 669 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive produksjon og salg av mat og alt som naturlig hører sammen med dette, herunder deltagelse i andre selskaper med lignende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 14.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000175074&sokeverdi=919946083&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [JENTAN PÅ BÅLY AS](https://www.norscout.com/no/company/888434232-jentan-pa-baly-as) | Lindesnes | 11 | 11,1 mill. kr | +9,6 % |
| [THAI TOWN TAKE-AWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/933964159-thai-town-take-away-as) | Lindesnes | 6 | 4,86 mill. kr | - |
| [EILAS KJØKKEN AS](https://www.norscout.com/no/company/933192067-eilas-kjokken-as) | Lindesnes | 6 | 2,14 mill. kr | - |
| [SUMALEES KJØKKEN AS](https://www.norscout.com/no/company/927458438-sumalees-kjokken-as) | Lindesnes | - | 3 124 kr | - |
| [KOKKEKOLLEKTIVET AS](https://www.norscout.com/no/company/918538461-kokkekollektivet-as) | Lindesnes | - | 0 kr | - |
| [KRUER THA LAY AS](https://www.norscout.com/no/company/917100586-kruer-tha-lay-as) | Lindesnes | 7 | 6,19 mill. kr | +69,6 % |
| [KANALEN KAFÉ AS](https://www.norscout.com/no/company/936333303-kanalen-kafe-as) | Lindesnes | 9 | - | - |
| [FAVORITTEN FAST FOOD AS](https://www.norscout.com/no/company/934649923-favoritten-fast-food-as) | Lindesnes | 9 | 4,04 mill. kr | - |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
