---
title: "BB PYRO & LOGISTIKK AS (920125522): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BB PYRO & LOGISTIKK AS i Tysvær hadde 548 109 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/920125522-bb-pyro-logistikk-as"
---

# BB PYRO & LOGISTIKK AS

Engroshandel med kjemiske produkter · Tysvær

- Org.nr: 920 125 522
- Styreleder: Stian Bakken

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 548 109 kr (−41,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −93 023 kr (Margin −17 %)
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −7,8 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 12,0 % i 2024
- Likviditet: 1,04 (tilfredsstillende). Ned fra 1,11 i 2024
- Soliditet: −8,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 2,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −42,1 % | 12,1 % | 12,0 % | −7,8 % |
| Driftsmargin | −32,1 % | −69,3 % | 21,6 % | 18,6 % | −17,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −1 113,6 % | - | - | - |
| Likviditetsgrad | 1,38 | 0,81 | 0,94 | 1,11 | 1,04 |
| Soliditet | 25,8 % | −17,5 % | −8,2 % | 2,3 % | −8,0 % |
| Gjeldsgrad | 2,9 | - | - | 43,2 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 591 | 980 | 875 | 938 | 548 |
| Driftsresultat | −190 | −679 | 189 | 174 | −93 |
| Årsresultat | −181 | −696 | 164 | 154 | −109 |
| Driftsmargin | −32,1 % | −69,3 % | 21,6 % | 18,6 % | −17 % |
| Sum gjeld | 1 179 | 1 921 | 1 617 | 1 384 | 1 040 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 763 | 641 |
| Finansresultat | - | - | - | −21 | −16 |
| Resultat før skatt | −202 | −696 | 164 | 154 | −109 |
| Anleggsmidler | 420 | 303 | 186 | 68 | 0 |
| Omløpsmidler | 1 169 | 1 332 | 1 310 | 1 348 | 963 |
| Sum eiendeler | 1 590 | 1 636 | 1 495 | 1 416 | 963 |
| Egenkapital | 411 | −286 | −122 | 32 | −77 |
| Kortsiktig gjeld | 845 | 1 639 | 1 387 | 1 209 | 926 |
| Langsiktig gjeld | 335 | 282 | 230 | 175 | - |

## Ledelse og styre

- Stian Bakken: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Lyngvegen 4, 5563 Førresfjorden
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.850 Engroshandel med kjemiske produkter
- Etablert: 07.11.2017
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2017
- Regnskapsfører: [TYSVÆR REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/923098097-tysvaer-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 160 av 198 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av fyrverkeri og transport av blomster og diverse og det som derved står i forbindelse, herunder delta i tilsvarende selskapstyper.

## Kunngjøringer

- 04.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000232652&sokeverdi=920125522&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [JOLLEUTSTYR.NO AS](https://www.norscout.com/no/company/913883772-jolleutstyr-no-as) | Tysvær | - | 669 999 kr | −39,7 % |
| [NOE FOR ALLE AS](https://www.norscout.com/no/company/916327919-noe-for-alle-as) | Tysvær | - | 500 000 kr | - |
| [SKREE MEKANISKE AS](https://www.norscout.com/no/company/914902029-skree-mekaniske-as) | Tysvær | - | 1,24 mill. kr | - |
| [WCS AS](https://www.norscout.com/no/company/994441140-wcs-as) | Tysvær | - | 247 300 kr | - |
| [DIAGNOSE TEKNIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/918596305-diagnose-teknikk-as) | Tysvær | - | 1,64 mill. kr | −7,5 % |
| [KLOKNEKKEREN AS](https://www.norscout.com/no/company/922082847-kloknekkeren-as) | Tysvær | - | 175 644 kr | - |
| [LACUNA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/914719100-lacuna-norge-as) | Tysvær | - | 2,93 mill. kr | −29,2 % |
| [HOGNELAND TRADING AS](https://www.norscout.com/no/company/915525016-hogneland-trading-as) | Tysvær | - | 124 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
