---
title: "LALIMA HOLDING AS (920148050): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LALIMA HOLDING AS i Larvik hadde 1,68 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/920148050-lalima-holding-as"
---

# LALIMA HOLDING AS

Uoppgitt · Larvik

- Org.nr: 920 148 050
- Styreleder: Ståle Hauge

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,68 mill. kr (+5,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 12 784 kr (Margin 0,8 %)
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 44,5 % (meget god). Opp fra 39,3 % i 2024
- Likviditet: 1,04 (tilfredsstillende). Samme som i 2024
- Soliditet: 16,1 % (tilfredsstillende). Ned fra 18,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 73,9 % | 17,2 % | 39,3 % | 44,5 % |
| Driftsmargin | 22,3 % | 23,6 % | 9,0 % | 12,0 % | 0,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 94,7 % | 161,6 % | 255,7 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,12 | 1,04 | 1,04 |
| Soliditet | 16,7 % | 12,3 % | 31,9 % | 18,8 % | 16,1 % |
| Gjeldsgrad | 5,0 | 7,2 | 2,1 | 4,3 | 5,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 288 | 1 241 | 1 241 | 1 589 | 1 677 |
| Driftsresultat | 288 | 294 | 112 | 191 | 13 |
| Årsresultat | 327 | 546 | 88 | 148 | 280 |
| Driftsmargin | 22,3 % | 23,6 % | 9,0 % | 12 % | 0,8 % |
| Sum gjeld | 595 | 827 | 262 | 480 | 582 |
| Sum driftskostnader | 1 000 | 948 | - | 1 398 | 1 664 |
| Finansresultat | 103 | 316 | - | −2 | 272 |
| Resultat før skatt | - | - | 113 | 189 | 285 |
| Anleggsmidler | 96 | 91 | 91 | 91 | 91 |
| Omløpsmidler | - | - | 294 | 500 | 603 |
| Sum eiendeler | 715 | 942 | 385 | 591 | 693 |
| Egenkapital | 120 | 116 | 123 | 111 | 112 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 262 | 480 | 582 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Ståle Hauge: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Kjerringvikveien 427, 3280 Tjodalyng
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 27.11.2017
- Aksjekapital: 116 223 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [BAUTA REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/991181954-bauta-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 934 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eie og forvalte aksjer og selskapsandeler i andre selskaper, og annet som hører naturlig sammen med dette.

## Kunngjøringer

- 03.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000343255&sokeverdi=920148050&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VILLA UTSIKTEN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/926038214-villa-utsikten-invest-as) | Larvik | - | 2 mill. kr | −19,1 % |
| [RØYSEBERGET AS](https://www.norscout.com/no/company/920449964-royseberget-as) | Larvik | - | 1,45 mill. kr | - |
| [SCHAANNING AS](https://www.norscout.com/no/company/927615800-schaanning-as) | Larvik | - | 2,87 mill. kr | +13,4 % |
| [P HOLAND HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/931641921-p-holand-holding-as) | Larvik | - | 1,25 mill. kr | −16,6 % |
| [GAUTAR HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/992579781-gautar-holding-as) | Larvik | - | 3,12 mill. kr | −61,4 % |
| [SJØFRYD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/923724168-sjofryd-holding-as) | Larvik | - | 775 639 kr | - |
| [HNE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/989088750-hne-holding-as) | Larvik | - | 3,9 mill. kr | −46,3 % |
| [INVESTMENT SOLUTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/934568214-investment-solutions-as) | Larvik | - | 697 925 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.06.2026.
