---
title: "HTV RØRFORNYING AS (920175473): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HTV RØRFORNYING AS i Ullensaker hadde 12,4 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 6 ansatte. Daglig leder er Kristian Enderud. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/920175473-htv-rorfornying-as"
---

# HTV RØRFORNYING AS

Rørleggerarbeid · Ullensaker · Etablert 2017

- Org.nr: 920 175 473
- Nettsted: [htvrorfornying.no](https://htvrorfornying.no)
- Daglig leder: Kristian Enderud

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 12,4 mill. kr (−3,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 951 380 kr (Margin 7,7 %)
- Ansatte: 6

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 18,5 % (meget god). Ned fra 33,6 % i 2024
- Likviditet: 1,51 (god). Ned fra 1,59 i 2024
- Soliditet: 41,0 % (meget god). Opp fra 40,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 43,2 % | −7,8 % | 33,6 % | 18,5 % |
| Driftsmargin | −7,7 % | 10,9 % | −2,3 % | 10,1 % | 7,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −33,3 % | 104,3 % | 44,9 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,20 | 1,59 | 1,51 |
| Soliditet | −5,6 % | 26,4 % | 21,4 % | 40,6 % | 41,0 % |
| Gjeldsgrad | - | 2,8 | 3,7 | 1,5 | 1,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 6 920 | 10 317 | 10 826 | 12 843 | 12 360 |
| Driftsresultat | −534 | 1 124 | −248 | 1 298 | 951 |
| Årsresultat | −413 | 882 | −193 | 1 012 | 740 |
| Driftsmargin | −7,7 % | 10,9 % | −2,3 % | 10,1 % | 7,7 % |
| Sum gjeld | 2 544 | 2 083 | 2 709 | 2 562 | 3 574 |
| Sum driftskostnader | 7 454 | 9 193 | 11 074 | 11 545 | 11 409 |
| Finansresultat | 7 | 7 | 0 | −1 | −1 |
| Resultat før skatt | - | - | −247 | 1 297 | 951 |
| Anleggsmidler | 115 | 262 | 201 | 245 | 679 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 246 | 4 066 | 5 385 |
| Sum eiendeler | 2 410 | 2 830 | 3 446 | 4 311 | 6 064 |
| Egenkapital | −135 | 747 | 737 | 1 749 | 2 489 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 709 | 2 562 | 3 574 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Kristian Enderud: Daglig leder
- Rune Odd Andersen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Kongsvingervegen 6, 2040 Kløfta
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 06.11.2017
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2018
- Revisor: [SLM REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/972412112-slm-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [REGNSKAPSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/922376883-regnskapsservice-as)
- Størrelse: Nr. 640 av 2 657 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Rørrenovering/fornying samt det som naturlig står i forbindelse med dette. Herunder investering i selskap med samme formål.

## Siste endringer

- 14.04.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 04.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000494188&sokeverdi=920175473&spraak=nb)
- 07.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000546406&sokeverdi=920175473&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PLÅT OCH VENTILASJONSMONTASJE AS](https://www.norscout.com/no/company/987404884-plat-och-ventilasjonsmontasje-as) | Ullensaker | 7 | 6,19 mill. kr | +2,3 % |
| [RØR OG VEDLIKEHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/925325694-ror-og-vedlikehold-as) | Ullensaker | 5 | 9,57 mill. kr | +2,7 % |
| [SP SPRINKLER AS](https://www.norscout.com/no/company/934670655-sp-sprinkler-as) | Ullensaker | 7 | 50,6 mill. kr | - |
| [ULLENSAKER VENTILASJON & KJØLESERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/934652673-ullensaker-ventilasjon-kjoleservice-as) | Ullensaker | - | 12,4 mill. kr | - |
| [EVENDO INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/820333462-evendo-invest-as) | Ullensaker | 8 | 1,15 mill. kr | −49,2 % |
| [HOLMS RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/930598267-holms-ror-as) | Ullensaker | - | 5,3 mill. kr | +20,1 % |
| [ROMERIKE BAD AS](https://www.norscout.com/no/company/999198570-romerike-bad-as) | Ullensaker | 11 | 24,2 mill. kr | +49,2 % |
| [SMART RØRLØSNINGER AS](https://www.norscout.com/no/company/923686657-smart-rorlosninger-as) | Ullensaker | - | 4,8 mill. kr | +0,2 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 05.07.2026.
