---
title: "JA SMART REPAIR AS (920237185): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "JA SMART REPAIR AS i Skien hadde 3,33 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 5 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/920237185-ja-smart-repair-as"
---

# JA SMART REPAIR AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Skien · Etablert 2017

- Org.nr: 920 237 185
- Styreleder: Elizabeth Ann Arce-Grabowski

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,33 mill. kr (+5,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 32 816 kr (Margin 1,0 %)
- Ansatte: 5

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 4,0 % (svak). Opp fra −10,0 % i 2024
- Likviditet: 0,67 (svak). Ned fra 0,69 i 2024
- Soliditet: −28,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −20,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 0,7 % | −10,3 % | −10,0 % | 4,0 % |
| Driftsmargin | −3,8 % | 0,1 % | −2,3 % | −3,0 % | 1,0 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,74 | 0,69 | 0,67 |
| Soliditet | 5,3 % | 5,4 % | −7,7 % | −20,6 % | −28,4 % |
| Gjeldsgrad | 17,7 | 17,6 | - | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 856 | 4 050 | 4 008 | 3 158 | 3 334 |
| Driftsresultat | −146 | 6 | −94 | −94 | 33 |
| Årsresultat | −158 | 0 | −120 | −116 | −18 |
| Driftsmargin | −3,8 % | 0,1 % | −2,3 % | −3,0 % | 1,0 % |
| Sum gjeld | 814 | 815 | 1 030 | 1 111 | 940 |
| Sum driftskostnader | 4 002 | 4 044 | - | 3 252 | 3 301 |
| Finansresultat | −12 | −6 | - | −22 | −51 |
| Resultat før skatt | - | - | −120 | −116 | −18 |
| Anleggsmidler | 303 | 267 | 312 | 239 | 164 |
| Omløpsmidler | - | - | 644 | 682 | 568 |
| Sum eiendeler | 859 | 862 | 956 | 922 | 732 |
| Egenkapital | 46 | 46 | −74 | −190 | −208 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 866 | 982 | 847 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 164 | 129 | 93 |

## Ledelse og styre

- Elizabeth Ann Arce-Grabowski: Styrets leder
- Krzysztof Artur Grabowski: Forretningsfører

## Fakta

- Adresse: Bedriftsvegen 76, 3735 Skien
- Postadresse: Kamperhaugveien 26, 3965 Herre
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 20.12.2017
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2018
- Regnskapsfører: [ONE ACCOUNTING AS](https://www.norscout.com/no/company/820585402-one-accounting-as)
- Størrelse: Nr. 1 861 av 2 968 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kosmetisk reparasjon på biler.

## Siste endringer

- 13.10.2026: Antall ansatte endret til 5

## Kunngjøringer

- 09.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000102894&sokeverdi=920237185&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TID FOR SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/922937133-tid-for-service-as) | Skien | 5 | 6,15 mill. kr | +5,8 % |
| [ARIANA BILPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/998086930-ariana-bilpleie-as) | Skien | 5 | 536 756 kr | - |
| [STENSRUD MEK. AS](https://www.norscout.com/no/company/925923230-stensrud-mek-as) | Skien | 5 | 6,96 mill. kr | +4,8 % |
| [TORSVANG MASKIN AS](https://www.norscout.com/no/company/860489902-torsvang-maskin-as) | Skien | - | 14,7 mill. kr | +43,6 % |
| [SVENDSEN EKSOS SKIEN AS](https://www.norscout.com/no/company/980416534-svendsen-eksos-skien-as) | Skien | 5 | 8,26 mill. kr | +7,6 % |
| [BILTEAM AS](https://www.norscout.com/no/company/922572933-bilteam-as) | Skien | - | 12 mill. kr | −22,6 % |
| [MS AUTOSHINE AS](https://www.norscout.com/no/company/931921452-ms-autoshine-as) | Skien | 6 | 3,25 mill. kr | −7,9 % |
| [AUTOBUDGET SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/924028351-autobudget-service-as) | Skien | - | 6,67 mill. kr | +3,4 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
