---
title: "REBELLA ART AS (920260403): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "REBELLA ART AS i Nannestad hadde 320 283 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Helle Braaten. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/920260403-rebella-art-as"
---

# REBELLA ART AS

Dyrking av ettårige vekster ellers · Nannestad

- Org.nr: 920 260 403
- Daglig leder: Helle Braaten (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 320 283 kr (+314,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −4 828 kr (Margin −1,5 %)
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Soliditet: 14,7 % (tilfredsstillende). Opp fra −228,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −87,1 % | −65,2 % | −29,2 % | - |
| Driftsmargin | −67,1 % | −270,6 % | −229,0 % | −88,8 % | −1,5 % |
| Likviditetsgrad | 0,05 | - | - | - | - |
| Soliditet | −1 766,7 % | −56,8 % | −192,7 % | −228,5 % | 14,7 % |
| Gjeldsgrad | - | - | - | - | 5,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 85 | 68 | 93 | 77 | 320 |
| Driftsresultat | −57 | −184 | −213 | −69 | −5 |
| Årsresultat | −57 | −183 | −212 | −67 | −5 |
| Driftsmargin | −67,1 % | −270,6 % | −229 % | −88,8 % | −1,5 % |
| Sum gjeld | 57 | 653 | 682 | 742 | - |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 146 | 325 |
| Finansresultat | - | - | - | 2 | - |
| Resultat før skatt | −57 | −183 | −212 | −67 | −5 |
| Anleggsmidler | 0 | 374 | 214 | 205 | 181 |
| Omløpsmidler | 3 | 43 | 18 | 21 | 23 |
| Sum eiendeler | 3 | 417 | 233 | 226 | 204 |
| Egenkapital | −53 | −237 | −449 | −516 | 30 |
| Kortsiktig gjeld | 57 | 0 | 0 | - | - |
| Langsiktig gjeld | 0 | 654 | 682 | 742 | - |

## Ledelse og styre

- Helle Braaten: Daglig leder og styrets leder
- Christian Gulbrandsen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Vestre Hurdalsveg 45, 2032 Maura
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 01.190 Dyrking av ettårige vekster ellers
- Etablert: 02.01.2018
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2020
- Størrelse: Nr. 161 av 195 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Jordbruk og dyrking. Kunst, musikk og filmproduksjon. Pilates trener og forebyggende helsearbeid. Salg av hudpleie og SPA produkter. Avl av hest, stallutleie, trening, undervisning og konkurranse av hest, salg av distansesaler/hesteutstyr og produksjon/salg av hesterelaterte forebyggende helseprodukter og produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender samt kjøp, salg og utleie av fast eiendom.

## Kunngjøringer

- 10.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000676572&sokeverdi=920260403&spraak=nb)
- 10.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000676571&sokeverdi=920260403&spraak=nb)
- 06.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000502181&sokeverdi=920260403&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GARDEN LIVING AS](https://www.norscout.com/no/company/999646905-garden-living-as) | Nannestad | 5 | 6,47 mill. kr | +1,3 % |
| [HOVSLAGER BESLAGSMED LØRENDAL AS](https://www.norscout.com/no/company/993498238-hovslager-beslagsmed-lorendal-as) | Nannestad | - | 987 800 kr | - |
| [LERBERG AS](https://www.norscout.com/no/company/819580642-lerberg-as) | Nannestad | - | 171 035 kr | - |
| [STALL ENGELSTAD AS](https://www.norscout.com/no/company/913018990-stall-engelstad-as) | Nannestad | - | 1,45 mill. kr | +10,9 % |
| [BB LANDBRUK AS](https://www.norscout.com/no/company/924945354-bb-landbruk-as) | Nannestad | - | 2,84 mill. kr | +53,3 % |
| [GRAN TRAV AS](https://www.norscout.com/no/company/925181617-gran-trav-as) | Nannestad | 5 | 3,34 mill. kr | −23,1 % |
| [PLANTEMANGFALD AS](https://www.norscout.com/no/company/925283266-plantemangfald-as) | Ulvik | - | 326 728 kr | - |
| [ØVRUM AS](https://www.norscout.com/no/company/977483646-ovrum-as) | Skien | - | 318 880 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.07.2026.
