---
title: "HARMONI HÅNDVERKSBAKERI AS (920297625): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HARMONI HÅNDVERKSBAKERI AS i Porsgrunn hadde 4,87 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 5 ansatte. Daglig leder er Stefi Haldorsen-Lønne. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/920297625-harmoni-handverksbakeri-as"
---

# HARMONI HÅNDVERKSBAKERI AS

Produksjon av brød og ferske konditorvarer · Porsgrunn · Etablert 2018

- Org.nr: 920 297 625
- Daglig leder: Stefi Haldorsen-Lønne (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 4,87 mill. kr (+17,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 954 127 kr (Margin 19,6 %)
- Ansatte: 5

## Ansatte

- mai 2026: 7
- august 2026: 5

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 4,38 (meget god). Opp fra 3,61 i 2024
- Soliditet: 79,3 % (meget god). Opp fra 77,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 11,4 % | 29,3 % | 28,2 % | - |
| Driftsmargin | 22,2 % | 7,1 % | 18,1 % | 17,3 % | 19,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 15,9 % | 39,6 % | 36,7 % | 36,8 % |
| Likviditetsgrad | - | 2,68 | 2,78 | 3,61 | 4,38 |
| Soliditet | 63,1 % | 70,1 % | 75,0 % | 77,8 % | 79,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,6 | 0,4 | 0,3 | 0,3 | 0,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 721 | 2 887 | 3 345 | 4 149 | 4 873 |
| Driftsresultat | 603 | 206 | 604 | 719 | 954 |
| Årsresultat | 462 | 150 | 468 | 583 | 773 |
| Driftsmargin | 22,2 % | 7,1 % | 18,1 % | 17,3 % | 19,6 % |
| Sum gjeld | 662 | 547 | 582 | 665 | 811 |
| Sum driftskostnader | 2 119 | - | - | 3 430 | 3 919 |
| Finansresultat | −10 | - | - | 29 | 48 |
| Resultat før skatt | - | 192 | 601 | 748 | 1 002 |
| Anleggsmidler | 801 | 900 | 752 | 616 | 364 |
| Omløpsmidler | - | 928 | 1 579 | 2 382 | 3 552 |
| Sum eiendeler | 1 793 | 1 828 | 2 331 | 2 998 | 3 916 |
| Egenkapital | 1 132 | 1 281 | 1 749 | 2 333 | 3 105 |
| Kortsiktig gjeld | - | 346 | 568 | 659 | 811 |
| Langsiktig gjeld | - | 201 | 14 | 6 | - |

## Ledelse og styre

- Stefi Haldorsen-Lønne: Daglig leder og styremedlem
- Fredrik Lønne: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Storgata 135A, 3915 Porsgrunn
- Postadresse: Brynhilds veg 8, 3913 Porsgrunn
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 10.710 Produksjon av brød og ferske konditorvarer
- Etablert: 04.01.2018
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2018
- Regnskapsfører: [REGNSKAPSTEAM AS](https://www.norscout.com/no/company/995010569-regnskapsteam-as)
- Størrelse: Nr. 267 av 509 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Handelsvirksomhet, bakerivirksomhet og drift av serveringssted og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.

## Kunngjøringer

- 09.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000525183&sokeverdi=920297625&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [IKKE BARE BRØD AS](https://www.norscout.com/no/company/935830044-ikke-bare-brod-as) | Porsgrunn | 8 | 3,25 mill. kr | - |
| [FERJESTEDSGÅRDEN BAKERIUTSALG AS](https://www.norscout.com/no/company/937822421-ferjestedsgarden-bakeriutsalg-as) | Porsgrunn | 5 | - | - |
| [BAKEVERKET AS](https://www.norscout.com/no/company/992126191-bakeverket-as) | Porsgrunn | 105 | 247 mill. kr | +11,3 % |
| [MATUVA AS](https://www.norscout.com/no/company/926447718-matuva-as) | Porsgrunn | - | 49 409 kr | - |
| [ALGENATURA AS](https://www.norscout.com/no/company/925797898-algenatura-as) | Porsgrunn | 5 | 2,16 mill. kr | - |
| [DEN STOLTE PØLSEMAKER AS](https://www.norscout.com/no/company/917998833-den-stolte-polsemaker-as) | Porsgrunn | 9 | 5,27 mill. kr | +0,2 % |
| [DANA BAKERI AS](https://www.norscout.com/no/company/823050232-dana-bakeri-as) | Oslo | 5 | 5,08 mill. kr | +3,6 % |
| [WALTERS EFTERFØLGER AS](https://www.norscout.com/no/company/982779189-walters-efterfolger-as) | Lyngdal | 5 | 4,69 mill. kr | +1,1 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
