---
title: "ARNTZENKRAFT SOLSTUDIOER AS (920445454): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ARNTZENKRAFT SOLSTUDIOER AS i Sula hadde 7,51 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/920445454-arntzenkraft-solstudioer-as"
---

# ARNTZENKRAFT SOLSTUDIOER AS

Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad · Sula

- Org.nr: 920 445 454

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 7,51 mill. kr (+10,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,82 mill. kr (Margin 24,3 %)
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 44,4 % (meget god). Ned fra 46,1 % i 2024
- Likviditet: 3,87 (meget god). Opp fra 1,89 i 2024
- Soliditet: 81,5 % (meget god). Opp fra 67,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 46,1 % | 44,4 % |
| Driftsmargin | 14,1 % | 22,4 % | 24,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 72,3 % | 57,1 % |
| Likviditetsgrad | 0,64 | 1,89 | 3,87 |
| Soliditet | 51,1 % | 67,3 % | 81,5 % |
| Gjeldsgrad | 1,0 | 0,5 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 5 279 | 6 797 | 7 511 |
| Driftsresultat | 746 | 1 523 | 1 823 |
| Årsresultat | 505 | 1 164 | 1 373 |
| Driftsmargin | 14,1 % | 22,4 % | 24,3 % |
| Sum gjeld | 1 398 | 1 226 | 826 |
| Sum driftskostnader | 4 534 | 5 274 | 5 688 |
| Finansresultat | −97 | −82 | −61 |
| Resultat før skatt | 648 | 1 441 | 1 762 |
| Anleggsmidler | 2 071 | 1 576 | 1 552 |
| Omløpsmidler | 789 | 2 175 | 2 922 |
| Sum eiendeler | 2 859 | 3 751 | 4 473 |
| Egenkapital | 1 461 | 2 525 | 3 648 |
| Kortsiktig gjeld | 1 237 | 1 149 | 755 |
| Langsiktig gjeld | 162 | 77 | - |

## Fakta

- Adresse: Skjervane 103, 6035 Fiskarstrand
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.230 Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad
- Etablert: 03.02.2018
- Størrelse: Nr. 26 av 459 i bransjen etter driftsinntekter

## Siste endringer

- 29.01.2026: Bjørn Arntzen fratrådt som styreleder

## Kunngjøringer

- 14.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000175094&sokeverdi=920445454&spraak=nb)
- 22.01.2026: [Sletting etter fusjon](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000027004&sokeverdi=920445454&spraak=nb)
- 30.10.2025: [Fusjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000811711&sokeverdi=920445454&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SVETTEBUA AS](https://www.norscout.com/no/company/937674546-svettebua-as) | Sula | - | - | - |
| [LIMA FRISØRER AS](https://www.norscout.com/no/company/911654059-lima-frisorer-as) | Sula | 5 | 4,13 mill. kr | +10,8 % |
| [TREND SALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/924527919-trend-salong-as) | Sula | - | 1,5 mill. kr | +9,7 % |
| [BOBBY HÅRSTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/920835937-bobby-harstudio-as) | Sula | 6 | 4,69 mill. kr | +7,0 % |
| [HAIR FRISØRSALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/980385000-hair-frisorsalong-as) | Sula | - | 1,49 mill. kr | +3,2 % |
| [THE HAIRY KINGDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/934383508-the-hairy-kingdom-as) | Sula | - | 1,01 mill. kr | - |
| [GRAND CANIN SPA AS](https://www.norscout.com/no/company/926684728-grand-canin-spa-as) | Sula | - | 608 482 kr | - |
| [BELÉR AS](https://www.norscout.com/no/company/830476822-beler-as) | Sula | - | 481 152 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
