---
title: "G. HILMARSEN AS (920515258): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "G. HILMARSEN AS i Melhus hadde 1,52 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/920515258-g-hilmarsen-as"
---

# G. HILMARSEN AS

Annen undervisning ellers · Melhus

- Org.nr: 920 515 258
- Styreleder: Geir Arthur Hilmarsen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,52 mill. kr (+241,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 662 696 kr (Margin 43,5 %)
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 35,0 % (meget god). Opp fra −2,8 % i 2024
- Likviditet: 10,58 (meget god). Ned fra 25,06 i 2024
- Soliditet: 90,8 % (meget god). Ned fra 96,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 19,9 % | −2,8 % | 35,0 % |
| Driftsmargin | 47,5 % | 54,4 % | 40,1 % | −21,6 % | 43,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 48,2 % | 22,1 % | −2,9 % | 37,7 % |
| Likviditetsgrad | 6,17 | 5,65 | 16,93 | 25,06 | 10,58 |
| Soliditet | 89,6 % | 85,2 % | 94,6 % | 96,2 % | 90,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,2 | 0,1 | 0,0 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 954 | 1 056 | 872 | 446 | 1 523 |
| Driftsresultat | 453 | 574 | 350 | −97 | 663 |
| Årsresultat | 352 | 444 | 345 | −132 | 578 |
| Driftsmargin | 47,5 % | 54,4 % | 40,1 % | −21,6 % | 43,5 % |
| Sum gjeld | 112 | 246 | 101 | 65 | 223 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 543 | 860 |
| Finansresultat | - | - | - | 47 | 59 |
| Resultat før skatt | 453 | 574 | 350 | −49 | 722 |
| Anleggsmidler | 391 | 268 | 149 | 70 | 70 |
| Omløpsmidler | 691 | 1 391 | 1 710 | 1 622 | 2 358 |
| Sum eiendeler | 1 082 | 1 659 | 1 860 | 1 692 | 2 428 |
| Egenkapital | 969 | 1 413 | 1 759 | 1 627 | 2 205 |
| Kortsiktig gjeld | 112 | 246 | 101 | 65 | 223 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Geir Arthur Hilmarsen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Anders Hovdens veg 24, 7224 Melhus
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.597 Annen undervisning ellers
- Etablert: 20.02.2018
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2018
- Størrelse: Nr. 525 av 1 762 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: a) Konsulentvirksomhet, undervisning, vektervirksomhet, planlegging og operativ ledelse innen vakt og sikkerhetsbransjen. b) Servicevirksomhet (hytteservice, snøbrøyting, skogrydding, vedlikeholdsarbeid, forefallende arbeid m.v.).

## Kunngjøringer

- 26.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000083043&sokeverdi=920515258&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VEKST MELHUS HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/929741706-vekst-melhus-holding-as) | Melhus | - | 799 704 kr | - |
| [BK-KOMPETANSE AS](https://www.norscout.com/no/company/930795046-bk-kompetanse-as) | Melhus | - | 202 000 kr | - |
| [INVIA VEKST AS](https://www.norscout.com/no/company/916903995-invia-vekst-as) | Melhus | - | 182 645 kr | - |
| [MELAND INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/926693174-meland-invest-as) | Melhus | - | 0 kr | - |
| [GRAABAK HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/929574176-graabak-holding-as) | Melhus | - | 0 kr | - |
| [GAULA TRAFIKKSKOLE AS](https://www.norscout.com/no/company/932408473-gaula-trafikkskole-as) | Melhus | - | 3,44 mill. kr | +113,6 % |
| [WARHOLM TRAFIKKSKOLE AS](https://www.norscout.com/no/company/934468953-warholm-trafikkskole-as) | Melhus | 5 | 1,69 mill. kr | - |
| [MELHUS ONSTAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/817362532-melhus-onstage-as) | Melhus | 6 | 1,91 mill. kr | −10,3 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
