---
title: "OSLO PAINTBALL AS (920726909): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "OSLO PAINTBALL AS i Lørenskog hadde 801 345 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Espen Christiansen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/920726909-oslo-paintball-as"
---

# OSLO PAINTBALL AS

Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted · Lørenskog

- Org.nr: 920 726 909
- Daglig leder: Espen Christiansen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 801 345 kr (+21,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −45 134 kr (Margin −5,6 %)
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −12,1 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 8,9 % i 2024
- Likviditet: 4,29 (meget god). Opp fra 1,74 i 2024
- Soliditet: 79,9 % (meget god). Opp fra 49,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 60,6 % | 15,3 % | 8,9 % | −12,1 % |
| Driftsmargin | 41,8 % | 45,9 % | 16,8 % | 7,2 % | −5,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 122,4 % | 28,0 % | 16,1 % | −20,1 % |
| Likviditetsgrad | 1,69 | 1,87 | 2,07 | 1,74 | 4,29 |
| Soliditet | 47,9 % | 50,9 % | 58,9 % | 49,7 % | 79,9 % |
| Gjeldsgrad | 1,1 | 1,0 | 0,7 | 1,0 | 0,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 332 | 1 219 | 736 | 658 | 801 |
| Driftsresultat | 557 | 559 | 124 | 48 | −45 |
| Årsresultat | 434 | 432 | 93 | 48 | −41 |
| Driftsmargin | 41,8 % | 45,9 % | 16,8 % | 7,2 % | −5,6 % |
| Sum gjeld | 449 | 482 | 269 | 240 | 49 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 611 | 846 |
| Finansresultat | - | - | - | 2 | 1 |
| Resultat før skatt | 557 | 560 | 124 | 50 | −44 |
| Anleggsmidler | 103 | 82 | 96 | 64 | 34 |
| Omløpsmidler | 761 | 902 | 558 | 413 | 211 |
| Sum eiendeler | 864 | 984 | 654 | 477 | 245 |
| Egenkapital | 414 | 501 | 385 | 237 | 196 |
| Kortsiktig gjeld | 449 | 482 | 269 | 237 | 49 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 2 | - |

## Ledelse og styre

- Espen Christiansen: Daglig leder og styrets leder
- Kenneth Helmeriksen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Finstadlia 120, 1475 Finstadjordet
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.190 Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted
- Etablert: 05.04.2018
- Aksjekapital: 162 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2018
- Regnskapsfører: [LIBRA REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/912190579-libra-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 231 av 403 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Paintball arrangementer og utleie.

## Kunngjøringer

- 01.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000467831&sokeverdi=920726909&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SIMPLAY LØRENSKOG AS](https://www.norscout.com/no/company/936107206-simplay-lorenskog-as) | Lørenskog | - | - | - |
| [NORDSTRAND KAMPSPORTSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/916555253-nordstrand-kampsportsenter-as) | Lørenskog | - | 1,35 mill. kr | +24,1 % |
| [SANTANA KICKBOXING K1 CLUB AS](https://www.norscout.com/no/company/833782622-santana-kickboxing-k1-club-as) | Lørenskog | - | 725 664 kr | - |
| [DEUTERO AS](https://www.norscout.com/no/company/984631294-deutero-as) | Lørenskog | - | 1,59 mill. kr | - |
| [SNØ OSLO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/831927232-sno-oslo-holding-as) | Lørenskog | - | 0 kr | - |
| [FUS I ALT AS](https://www.norscout.com/no/company/924571608-fus-i-alt-as) | Lørenskog | - | 2,93 mill. kr | +19,4 % |
| [CROSSFIT LØRENSKOG AS](https://www.norscout.com/no/company/921637241-crossfit-lorenskog-as) | Lørenskog | - | 3,49 mill. kr | +11,3 % |
| [TFF AS](https://www.norscout.com/no/company/936711294-tff-as) | Lørenskog | - | - | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.07.2026.
