---
title: "PÅL ARVE KLEVEN INVEST AS (920742238): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PÅL ARVE KLEVEN INVEST AS i Nittedal er registrert i Enhetsregisteret. Daglig leder er Pål Arve Kleven. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/920742238-pal-arve-kleven-invest-as"
---

# PÅL ARVE KLEVEN INVEST AS

Detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler · Nittedal

- Org.nr: 920 742 238
- Daglig leder: Pål Arve Kleven (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −51 021 kr
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 3,3 % (svak). Ned fra 25,6 % i 2024
- Likviditet: 7,89 (meget god). Opp fra 3,95 i 2024
- Soliditet: 92,7 % (meget god). Opp fra 84,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 25,6 % | 3,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 30,2 % | 1,0 % |
| Likviditetsgrad | 3,41 | 3,95 | 7,89 |
| Soliditet | 83,2 % | 84,5 % | 92,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 0,2 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsresultat | −36 | −53 | −51 |
| Årsresultat | 1 524 | 1 810 | 51 |
| Sum gjeld | 1 432 | 1 456 | 632 |
| Sum driftskostnader | 36 | 53 | 51 |
| Finansresultat | 1 993 | 2 318 | 132 |
| Resultat før skatt | 1 957 | 2 265 | 81 |
| Anleggsmidler | 3 647 | 3 617 | 3 617 |
| Omløpsmidler | 4 890 | 5 755 | 4 981 |
| Sum eiendeler | 8 537 | 9 372 | 8 598 |
| Egenkapital | 7 105 | 7 915 | 7 967 |
| Kortsiktig gjeld | 1 432 | 1 456 | 632 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Pål Arve Kleven: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Skyttaveien 67A, 1481 Hagan
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.110 Detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler
- Etablert: 20.03.2018
- Aksjekapital: 40 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [CROWE PARTNER REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/922829845-crowe-partner-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [FRA REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/995900238-fra-regnskap-as)
- Formål: Investeringer i aksjer og eiendom, og deltakelse i andre virksomheter.

## Kunngjøringer

- 23.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000417259&sokeverdi=920742238&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [STENELIND HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/834610922-stenelind-holding-as) | Nittedal | - | - | - |
| [FILLIN FOODS AS](https://www.norscout.com/no/company/935229251-fillin-foods-as) | Nittedal | - | - | - |
| [SAID BENAISSA AS](https://www.norscout.com/no/company/983413390-said-benaissa-as) | Nittedal | - | 158 330 kr | - |
| [MARKED 67 AS](https://www.norscout.com/no/company/938646112-marked-67-as) | Nittedal | - | - | - |
| [RAKI GOURMET AS](https://www.norscout.com/no/company/927110385-raki-gourmet-as) | Nittedal | - | 13,2 mill. kr | −0,4 % |
| [L-M GRANLY INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/996831671-l-m-granly-invest-as) | Nittedal | - | - | - |
| [ADAMS BUTIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/922437688-adams-butikk-as) | Nittedal | - | 24 mill. kr | −34,5 % |
| [ØVERSTAD HANDEL AS](https://www.norscout.com/no/company/935378087-overstad-handel-as) | Nittedal | 16 | 17 mill. kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 24.06.2026.
