---
title: "KOSESA AS (920810683): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "KOSESA AS i Skien hadde 140 300 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/920810683-kosesa-as"
---

# KOSESA AS

Uoppgitt · Skien

- Org.nr: 920 810 683
- Styreleder: Svein Stabell

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 140 300 kr
- Driftsresultat 2025: 97 085 kr (Margin 69,2 %)
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 13,3 % (god). Opp fra −4,7 % i 2024
- Likviditet: 14,56 (meget god). Ned fra 48,60 i 2024
- Soliditet: 8,4 % (svak). Opp fra −0,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | −4,7 % | 13,3 % |
| Driftsmargin | - | - | 66,7 % | - | 69,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −5,4 % | 28,9 % | −248,3 % | 249,7 % |
| Likviditetsgrad | - | 3,03 | 69,30 | 48,60 | 14,56 |
| Soliditet | 3,3 % | 6,0 % | 6,6 % | −0,7 % | 8,4 % |
| Gjeldsgrad | 29,6 | 15,5 | 14,1 | - | 10,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | 18 | 0 | 140 |
| Driftsresultat | −2 | −2 | 12 | −32 | 97 |
| Årsresultat | −2 | −2 | 9 | −51 | 72 |
| Driftsmargin | - | - | 66,7 % | - | 69,2 % |
| Sum gjeld | 1 096 | 574 | 647 | 670 | 731 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 32 | 43 |
| Finansresultat | - | - | - | −19 | −20 |
| Resultat før skatt | −2 | −2 | 12 | −51 | 77 |
| Anleggsmidler | 1 000 | 500 | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 133 | 112 | 693 | 665 | 797 |
| Sum eiendeler | 1 133 | 612 | 693 | 665 | 797 |
| Egenkapital | 37 | 37 | 46 | −5 | 67 |
| Kortsiktig gjeld | - | 37 | 10 | 14 | 55 |
| Langsiktig gjeld | 1 096 | 537 | 637 | 656 | 676 |

## Ledelse og styre

- Svein Stabell: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Lensmannsvegen 18A, 3732 Skien
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 12.03.2018
- Aksjekapital: 37 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 3 342 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investeringer, deltagelse i andre selskaper.

## Kunngjøringer

- 16.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000558484&sokeverdi=920810683&spraak=nb)
- 30.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000647520&sokeverdi=920810683&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BAMBLEKILEN SKOG HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/920000592-bamblekilen-skog-holding-as) | Skien | - | 172 500 kr | - |
| [BEDRIFTSAGENTEN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/932608596-bedriftsagenten-invest-as) | Skien | - | 135 045 kr | - |
| [AUGESTAD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/926867024-augestad-holding-as) | Skien | - | 173 181 kr | - |
| [HYLLESELSKAP INGEN AKTIVITET AS](https://www.norscout.com/no/company/920450172-hylleselskap-ingen-aktivitet-as) | Skien | - | 113 050 kr | - |
| [HADH HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/927628635-hadh-holding-as) | Skien | - | 183 184 kr | - |
| [TAH AS](https://www.norscout.com/no/company/814245772-tah-as) | Skien | - | 109 677 kr | - |
| [TRAN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/921057490-tran-invest-as) | Skien | - | 200 000 kr | - |
| [ANDENGAARD INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/922699356-andengaard-invest-as) | Skien | - | 89 725 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.07.2026.
