---
title: "BEDRE INVEST AS (920882676): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BEDRE INVEST AS i Lindesnes hadde 1,02 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/920882676-bedre-invest-as"
---

# BEDRE INVEST AS

Uoppgitt · Lindesnes

- Org.nr: 920 882 676
- Styreleder: Roar Lohne

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,02 mill. kr (+25,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 333 156 kr (Margin 32,7 %)
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 15,2 % (meget god). Opp fra 9,3 % i 2024
- Likviditet: 18,28 (meget god). Opp fra 14,71 i 2024
- Soliditet: 96,6 % (meget god). Opp fra 96,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 77,5 % | 36,5 % | 9,3 % | 15,2 % |
| Driftsmargin | 93,6 % | 90,7 % | 89,8 % | 7,8 % | 32,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 121,0 % | 42,4 % | 8,2 % | 14,6 % |
| Likviditetsgrad | 1,82 | 1,72 | 11,35 | 14,71 | 18,28 |
| Soliditet | 45,9 % | 75,2 % | 95,5 % | 96,2 % | 96,6 % |
| Gjeldsgrad | 1,2 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 412 | 2 053 | 1 912 | 813 | 1 020 |
| Driftsresultat | 1 322 | 1 863 | 1 717 | 63 | 333 |
| Årsresultat | 2 050 | 5 836 | 3 443 | 838 | 1 643 |
| Driftsmargin | 93,6 % | 90,7 % | 89,8 % | 7,8 % | 32,7 % |
| Sum gjeld | 3 541 | 2 423 | 508 | 464 | 465 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 749 | 687 |
| Finansresultat | - | - | - | 855 | 1 479 |
| Resultat før skatt | 2 350 | 6 259 | 3 844 | 918 | 1 812 |
| Anleggsmidler | 100 | 5 587 | 5 528 | 5 269 | 5 237 |
| Omløpsmidler | 6 447 | 4 178 | 5 764 | 6 817 | 8 493 |
| Sum eiendeler | 6 547 | 9 765 | 11 292 | 12 086 | 13 730 |
| Egenkapital | 3 006 | 7 342 | 10 785 | 11 623 | 13 266 |
| Kortsiktig gjeld | 3 541 | 2 423 | 508 | 464 | 465 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Roar Lohne: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Persheia 42, 4515 Mandal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 08.05.2018
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2019
- Størrelse: Nr. 1 356 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering og deltagelse i andre selskaper, investering i verdipapirer, investering i og drift av eiendom, yte tjenester, samt alt som står i naturlig forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 06.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 30.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000150032&sokeverdi=920882676&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GCO INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/923568549-gco-invest-as) | Lindesnes | - | 1,17 mill. kr | - |
| [ORIZON AS](https://www.norscout.com/no/company/936219705-orizon-as) | Lindesnes | - | 870 000 kr | - |
| [DAG ØSTREM HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/926383884-dag-ostrem-holding-as) | Lindesnes | - | 1,58 mill. kr | −24 % |
| [LGA CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/935973325-lga-consulting-as) | Lindesnes | - | 857 589 kr | - |
| [REMBEST AS](https://www.norscout.com/no/company/994057391-rembest-as) | Lindesnes | - | 8,54 mill. kr | - |
| [EGELAND & ANDERSEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/989459317-egeland-andersen-holding-as) | Lindesnes | - | 740 748 kr | - |
| [ERLAND SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/927649640-erland-service-as) | Lindesnes | - | 16,4 mill. kr | +243,2 % |
| [MANDAL GULVSLIPING AS](https://www.norscout.com/no/company/928822893-mandal-gulvsliping-as) | Lindesnes | - | 614 194 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
