---
title: "OSN OBJEKTSIKRING AS (920891764): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "OSN OBJEKTSIKRING AS i Sola hadde 10,6 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 9 ansatte. Daglig leder er Jarle Reke. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/920891764-osn-objektsikring-as"
---

# OSN OBJEKTSIKRING AS

All annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted · Sola · Etablert 2018

- Org.nr: 920 891 764
- Daglig leder: Jarle Reke

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 10,6 mill. kr (+7,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −2,83 mill. kr (Margin −26,5 %)
- Ansatte: 9 (Opp fra 7 i oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 8
- oktober 2025: 7
- mai 2026: 8
- august 2026: 9
- september 2026: 8
- oktober 2026: 9

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −65,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −12,4 % i 2024
- Likviditet: 0,71 (svak). Ned fra 1,30 i 2024
- Soliditet: −51,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 7,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 7,5 % | 4,8 % | −12,4 % | −65,2 % |
| Driftsmargin | −21,1 % | 1,7 % | 2,0 % | −5,5 % | −26,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −3,0 % | −106,5 % | - |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,83 | 1,30 | 0,71 |
| Soliditet | −56,2 % | 7,7 % | 25,0 % | 7,5 % | −51,0 % |
| Gjeldsgrad | - | 11,9 | 3,0 | 12,3 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 5 916 | 10 329 | 9 180 | 9 874 | 10 646 |
| Driftsresultat | −1 248 | 177 | 182 | −540 | −2 825 |
| Årsresultat | −1 447 | 405 | 156 | −736 | −2 903 |
| Driftsmargin | −21,1 % | 1,7 % | 2,0 % | −5,5 % | −26,5 % |
| Sum gjeld | 3 609 | 3 298 | 3 186 | 3 992 | 6 556 |
| Sum driftskostnader | 7 164 | 10 152 | 8 998 | 10 414 | 13 472 |
| Finansresultat | −199 | −102 | −202 | −197 | −181 |
| Resultat før skatt | - | - | −20 | −736 | −3 006 |
| Anleggsmidler | 28 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Omløpsmidler | - | - | 4 236 | 4 306 | 4 334 |
| Sum eiendeler | 2 311 | 3 575 | 4 245 | 4 315 | 4 343 |
| Egenkapital | −1 298 | 277 | 1 060 | 323 | −2 213 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 319 | 3 325 | 6 089 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 867 | 667 | 467 |

## Ledelse og styre

- Jarle Reke: Daglig leder
- Ole Kristian Hovde: Styrets leder
- Thorbjørn Dahl: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Gamle Tjeltavegen 6, 4054 Tjelta
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 74.990 All annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted
- Etablert: 26.04.2018
- Aksjekapital: 2 700 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2018
- Revisor: [DELOITTE AS](https://www.norscout.com/no/company/980211282-deloitte-as)
- Størrelse: Nr. 173 av 1 438 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg, montasje, drift og vedlikehold av materiell knyttet til områdesikring, samt eierskap i andre selskap.

## Siste endringer

- 28.10.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 28.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000820858&sokeverdi=920891764&spraak=nb)
- 21.10.2026: [Fusjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000811117&sokeverdi=920891764&spraak=nb)
- 15.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000693437&sokeverdi=920891764&spraak=nb)
- 04.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000668722&sokeverdi=920891764&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [INIT STAVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/913480597-init-stavanger-as) | Sola | 23 | 70 mill. kr | −0,9 % |
| [GRN AS](https://www.norscout.com/no/company/915626742-grn-as) | Sola | 5 | 5,44 mill. kr | +12,6 % |
| [MAP AIRCRAFT PART 21 AS](https://www.norscout.com/no/company/991107657-map-aircraft-part-21-as) | Sola | - | 9,56 mill. kr | +20,2 % |
| [OFFTECH AS](https://www.norscout.com/no/company/998416108-offtech-as) | Sola | - | 3,76 mill. kr | +48,5 % |
| [NOBLE MANAGEMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/975332926-noble-management-as) | Sola | - | 2,73 mill. kr | −18,7 % |
| [SANDFACE AS](https://www.norscout.com/no/company/976476697-sandface-as) | Sola | - | 2,71 mill. kr | −28,8 % |
| [JB DOTTIR AS](https://www.norscout.com/no/company/935129540-jb-dottir-as) | Sola | - | 2,21 mill. kr | - |
| [FONSMAGNA INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/997770951-fonsmagna-invest-as) | Sola | - | 825 900 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
