---
title: "R3ND AS (920941109): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "R3ND AS i Ullensaker hadde 14 584 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/920941109-r3nd-as"
---

# R3ND AS

Grafisk design og visuell kommunikasjonsdesign · Ullensaker

- Org.nr: 920 941 109
- Styreleder: Miklos Major

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 14 584 kr
- Driftsresultat 2025: 6 012 kr (Margin 41,2 %)
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 83,4 % (meget god)
- Likviditet: 0,81 (svak). Opp fra 0,33 i 2024
- Soliditet: −23,4 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −199,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 66,7 % | 96,8 % | - | 83,4 % |
| Driftsmargin | 18,2 % | 21,1 % | 46,9 % | - | 41,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 500,0 % | −2 402,4 % | - |
| Likviditetsgrad | 0,31 | 0,62 | 1,77 | 0,33 | 0,81 |
| Soliditet | −200,0 % | −50,0 % | 43,5 % | −199,9 % | −23,4 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 1,3 | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 11 | 19 | 32 | 0 | 15 |
| Driftsresultat | 2 | 4 | 15 | −19 | 6 |
| Årsresultat | 2 | 4 | 15 | −19 | 6 |
| Driftsmargin | 18,2 % | 21,1 % | 46,9 % | - | 41,2 % |
| Sum gjeld | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 19 | 9 |
| Finansresultat | - | - | - | - | 0 |
| Resultat før skatt | 2 | 4 | 15 | −19 | 6 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 4 | 8 | 23 | 4 | 10 |
| Sum eiendeler | 4 | 8 | 23 | 4 | 10 |
| Egenkapital | −8 | −4 | 10 | −8 | −2 |
| Kortsiktig gjeld | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Miklos Major: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Blåveisringen 2A, 2052 Jessheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 74.120 Grafisk design og visuell kommunikasjonsdesign
- Etablert: 28.05.2018
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [EB REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/919641061-eb-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 781 av 811 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Grafisk og visuell kommunikasjon design og 3d illustrasjon.

## Siste endringer

- 13.05.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 18.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000273321&sokeverdi=920941109&spraak=nb)
- 13.05.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000264879&sokeverdi=920941109&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GAMMA GRAFISK AS](https://www.norscout.com/no/company/993978256-gamma-grafisk-as) | Ullensaker | - | 31 500 kr | - |
| [ELISABETH CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/930942995-elisabeth-consulting-as) | Ullensaker | - | 0 kr | - |
| [FIRST MEDIA AS](https://www.norscout.com/no/company/916979517-first-media-as) | Ullensaker | - | 209 576 kr | - |
| [BRYLLUPSINVITASJONER AS](https://www.norscout.com/no/company/995167816-bryllupsinvitasjoner-as) | Ullensaker | - | 0 kr | - |
| [ME & MARLEA AS](https://www.norscout.com/no/company/926940198-me-marlea-as) | Ullensaker | - | 31 229 kr | - |
| [OR-TAKST AS](https://www.norscout.com/no/company/930842532-or-takst-as) | Ullensaker | - | 5 000 kr | - |
| [SØRLI + WALÏN AS](https://www.norscout.com/no/company/819717672-sorli-walin-as) | Ullensaker | - | 0 kr | - |
| [MOONSHOTS AS](https://www.norscout.com/no/company/928334775-moonshots-as) | Ullensaker | - | 75 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 19.05.2026.
