---
title: "SALONG SAX AS (920949231): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SALONG SAX AS i Stange hadde 570 640 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/920949231-salong-sax-as"
---

# SALONG SAX AS

Frisering og barbering · Stange

- Org.nr: 920 949 231
- Styreleder: Camilla Steen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 570 640 kr (−12,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −54 922 kr (Margin −9,6 %)
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −30,3 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 7,7 % i 2024
- Likviditet: 3,64 (meget god). Ned fra 4,87 i 2024
- Soliditet: 76,2 % (meget god). Ned fra 80,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 7,7 % | −30,3 % |
| Driftsmargin | 34,3 % | 2,8 % | −9,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 11,3 % | −38,8 % |
| Likviditetsgrad | 2,02 | 4,87 | 3,64 |
| Soliditet | 52,5 % | 80,3 % | 76,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,9 | 0,2 | 0,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 634 | 652 | 571 |
| Driftsresultat | 217 | 18 | −55 |
| Årsresultat | 169 | 13 | −42 |
| Driftsmargin | 34,3 % | 2,8 % | −9,6 % |
| Sum gjeld | 134 | 39 | 37 |
| Sum driftskostnader | 417 | 634 | 626 |
| Finansresultat | - | −1 | 1 |
| Resultat før skatt | 217 | 17 | −54 |
| Anleggsmidler | 11 | 9 | 21 |
| Omløpsmidler | 270 | 191 | 135 |
| Sum eiendeler | 281 | 200 | 156 |
| Egenkapital | 147 | 161 | 119 |
| Kortsiktig gjeld | 134 | 39 | 37 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Camilla Steen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Mågårdvegen 85, 2334 Romedal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 28.04.2018
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2018
- Regnskapsfører: [HAUGEN & HAUGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/913174054-haugen-haugen-as)
- Størrelse: Nr. 2 434 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av frisørsalong, import og salg av produkter innen faget og varer som er en naturlig del av slik virksomhet, samt virksomhet som står i forbindelse med disse aktiviteter.

## Kunngjøringer

- 01.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000637565&sokeverdi=920949231&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SALONG HØGMYR AS](https://www.norscout.com/no/company/931953877-salong-hogmyr-as) | Stange | - | 1,19 mill. kr | - |
| [STANGE FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/979226942-stange-frisor-as) | Stange | - | 316 800 kr | - |
| [HÅRFIXER'N AS](https://www.norscout.com/no/company/992044640-harfixer-n-as) | Stange | - | 2,05 mill. kr | +2,2 % |
| [STUDIO H HAMAR AS](https://www.norscout.com/no/company/938067503-studio-h-hamar-as) | Stange | - | - | - |
| [CUT'N GO VIKA FRISØRENE AS](https://www.norscout.com/no/company/984903545-cut-n-go-vika-frisorene-as) | Stange | 6 | 3,28 mill. kr | +3,7 % |
| [FRISØRSENTERET STANGE AS](https://www.norscout.com/no/company/998497574-frisorsenteret-stange-as) | Stange | 6 | 4,31 mill. kr | +14,7 % |
| [DEA AS](https://www.norscout.com/no/company/935436303-dea-as) | Stange | - | 402 968 kr | - |
| [HANNES HUD AS](https://www.norscout.com/no/company/821415292-hannes-hud-as) | Stange | - | 1,27 mill. kr | +4,5 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.08.2026.
