---
title: "EMMY-HOLDING AS (920988229): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "EMMY-HOLDING AS i Sola hadde 1,27 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Stian-Mikael Madsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/920988229-emmy-holding-as"
---

# EMMY-HOLDING AS

Annen teknisk konsulentvirksomhet · Sola

- Org.nr: 920 988 229
- Daglig leder: Stian-Mikael Madsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,27 mill. kr (−18,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 17 095 kr (Margin 1,3 %)
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 0,75 (svak). Ned fra 0,82 i 2024
- Soliditet: 88,9 % (meget god). Opp fra 81,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 91,1 % | 32,3 % | - | - |
| Driftsmargin | 11,9 % | 10,9 % | 21,7 % | 16,0 % | 1,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 41,3 % | 16,4 % | 1,1 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,58 | 0,82 | 0,75 |
| Soliditet | 37,3 % | 73,0 % | 82,3 % | 81,7 % | 88,9 % |
| Gjeldsgrad | 1,7 | 0,4 | 0,2 | 0,2 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 493 | 2 115 | 1 330 | 1 555 | 1 274 |
| Driftsresultat | 177 | 230 | 288 | 249 | 17 |
| Årsresultat | 213 | 880 | 434 | 194 | 13 |
| Driftsmargin | 11,9 % | 10,9 % | 21,7 % | 16 % | 1,3 % |
| Sum gjeld | 433 | 365 | 305 | 362 | 203 |
| Sum driftskostnader | 1 316 | 1 885 | - | 1 306 | 1 256 |
| Finansresultat | 74 | 700 | - | −1 | 0 |
| Resultat før skatt | - | - | 498 | 248 | 17 |
| Anleggsmidler | 180 | 780 | 1 550 | 1 680 | 1 680 |
| Omløpsmidler | - | - | 178 | 298 | 152 |
| Sum eiendeler | 691 | 1 353 | 1 728 | 1 978 | 1 832 |
| Egenkapital | 258 | 988 | 1 422 | 1 616 | 1 630 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 305 | 362 | 203 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Stian-Mikael Madsen: Daglig leder og styrets leder
- Nuttinat Madsen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Røynebergvegen 190A, 4052 Røyneberg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 71.129 Annen teknisk konsulentvirksomhet
- Etablert: 22.05.2018
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2020
- Regnskapsfører: [VERKVELVEN AS](https://www.norscout.com/no/company/914262496-verkvelven-as)
- Størrelse: Nr. 3 011 av 5 674 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Holdingselskap.

## Siste endringer

- 23.05.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 02.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000335454&sokeverdi=920988229&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TSV SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/929611802-tsv-service-as) | Sola | - | 1,27 mill. kr | −8,0 % |
| [SVEIN ERIK LARSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/990730369-svein-erik-larsen-as) | Sola | - | 1,27 mill. kr | −3,4 % |
| [CONOPS AS](https://www.norscout.com/no/company/933626652-conops-as) | Sola | - | 1,28 mill. kr | - |
| [GT PERFORMANCE AS](https://www.norscout.com/no/company/921201893-gt-performance-as) | Sola | - | 1,13 mill. kr | +2,8 % |
| [FERYMAT CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/935659361-ferymat-consulting-as) | Sola | - | 1,29 mill. kr | - |
| [VIRO AS](https://www.norscout.com/no/company/830604782-viro-as) | Sola | - | 1,12 mill. kr | - |
| [GREEN THERMA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/930623423-green-therma-norge-as) | Sola | - | 1,33 mill. kr | - |
| [NEW SUBSEA TECHNOLOGY AS](https://www.norscout.com/no/company/917832749-new-subsea-technology-as) | Sola | - | 1,01 mill. kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.06.2026.
