---
title: "FOLLO SNØ AS (921002998): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FOLLO SNØ AS i Indre Østfold hadde 5,69 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Marius Ødeli. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/921002998-follo-sno-as"
---

# FOLLO SNØ AS

Annen rengjøringsvirksomhet og snømåking · Indre Østfold

- Org.nr: 921 002 998
- Telefon: 936 89 547
- Daglig leder: Marius Ødeli (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 5,69 mill. kr (−27,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 918 892 kr (Margin 16,2 %)
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 17,4 % (meget god). Ned fra 25,9 % i 2024
- Likviditet: 3,34 (meget god). Opp fra 2,27 i 2024
- Soliditet: 75,3 % (meget god). Opp fra 64,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 32,0 % | 12,2 % | 25,9 % | 17,4 % |
| Driftsmargin | −12,4 % | 19,1 % | 7,5 % | 15,0 % | 16,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 20,4 % | 40,7 % | 24,7 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,01 | 2,27 | 3,34 |
| Soliditet | 43,2 % | 55,9 % | 62,6 % | 64,6 % | 75,3 % |
| Gjeldsgrad | 1,3 | 0,8 | 0,6 | 0,5 | 0,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 943 | 5 456 | 6 165 | 7 838 | 5 687 |
| Driftsresultat | −491 | 1 041 | 460 | 1 174 | 919 |
| Årsresultat | −482 | 895 | 366 | 927 | 722 |
| Driftsmargin | −12,4 % | 19,1 % | 7,5 % | 15 % | 16,2 % |
| Sum gjeld | 1 571 | 1 652 | 1 471 | 1 859 | 1 351 |
| Sum driftskostnader | 4 433 | 4 416 | - | 6 663 | 4 769 |
| Finansresultat | −19 | 3 | - | 15 | 7 |
| Resultat før skatt | - | - | 465 | 1 189 | 926 |
| Anleggsmidler | 882 | 1 202 | 968 | 1 019 | 945 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 961 | 4 226 | 4 514 |
| Sum eiendeler | 2 769 | 3 744 | 3 929 | 5 245 | 5 459 |
| Egenkapital | 1 197 | 2 092 | 2 459 | 3 386 | 4 108 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 471 | 1 859 | 1 351 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Marius Ødeli: Daglig leder og styremedlem
- Martin Ødeli: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Lyshaugveien 129, 1825 Tomter
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 81.230 Annen rengjøringsvirksomhet og snømåking
- Etablert: 03.05.2018
- Aksjekapital: 1 125 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2018
- Revisor: [AKERSHUS REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/967604364-akershus-revisjon-as)
- Regnskapsfører: SPYDEBERG REGNSKAPSLAG SA
- Størrelse: Nr. 49 av 297 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive salg, service og reparasjon av maskiner, deler og lignende utstyr og hva som herved står i forbindelse til anlegg, industri og landbruk, delta i lignende aktiviteter som veivedlikehold, snørydding og strøing, herunder deltakelse i annen virksomhet, samt import og agenturvirksomhet. Det kan også eie og drive fast eiendom.

## Kunngjøringer

- 10.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000365853&sokeverdi=921002998&spraak=nb)
- 12.08.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000690043&sokeverdi=921002998&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BAASTAD MASKINDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/927240165-baastad-maskindrift-as) | Indre Østfold | 5 | 9,6 mill. kr | −11,5 % |
| [ARBIDA AS](https://www.norscout.com/no/company/984363990-arbida-as) | Indre Østfold | - | 1,53 mill. kr | −10,8 % |
| [OSLO SNØ & VEDLIKEHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/999647170-oslo-sno-vedlikehold-as) | Indre Østfold | 7 | 7,5 mill. kr | −0,7 % |
| [PROTON GRUPPEN AS](https://www.norscout.com/no/company/993918660-proton-gruppen-as) | Indre Østfold | - | 446 136 kr | −84,9 % |
| [SNØ & VEDLIKEHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/918817107-sno-vedlikehold-as) | Indre Østfold | 9 | 36,2 mill. kr | +18,7 % |
| [FJELLA AS](https://www.norscout.com/no/company/926419846-fjella-as) | Indre Østfold | - | 306 230 kr | - |
| [GPB INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/989269348-gpb-invest-as) | Indre Østfold | - | - | - |
| [ØSTFOLD SERVICE OG VEDLIKEHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/929791207-ostfold-service-og-vedlikehold-as) | Indre Østfold | - | 8,6 mill. kr | +14,8 % |

## Bedriftslister

- [Renholdsfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/oslo)
- [Renholdsfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/bergen)
- [Renholdsfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/baerum)
- [Renholdsfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/trondheim)
- [Renholdsfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/drammen)
- [Renholdsfirmaer i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/lillestrom)

Kilde: Norscout. Oppdatert 11.06.2026.
