---
title: "ATELIER VARMEN AS (921105312): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ATELIER VARMEN AS i Stavanger hadde 511 530 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/921105312-atelier-varmen-as"
---

# ATELIER VARMEN AS

Annen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet ikke nevnt annet sted · Stavanger

- Org.nr: 921 105 312
- Styreleder: Diana Stroud-Pettersen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 511 530 kr (+48 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 97 750 kr (Margin 19,1 %)
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 60,0 % (meget god). Opp fra −36,3 % i 2024
- Likviditet: 1,38 (tilfredsstillende). Opp fra 0,85 i 2024
- Soliditet: 27,5 % (god). Opp fra −17,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −36,3 % | 60,0 % |
| Driftsmargin | 5,4 % | −17,4 % | 19,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −676,2 % | 494,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,23 | 0,85 | 1,38 |
| Soliditet | 19,0 % | −17,4 % | 27,5 % |
| Gjeldsgrad | 4,3 | - | 2,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 644 | 346 | 512 |
| Driftsresultat | 35 | −60 | 98 |
| Årsresultat | 27 | −61 | 77 |
| Driftsmargin | 5,4 % | −17,4 % | 19,1 % |
| Sum gjeld | 168 | 145 | 147 |
| Sum driftskostnader | 609 | 406 | 414 |
| Finansresultat | −1 | −1 | −12 |
| Resultat før skatt | 34 | −61 | 86 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 207 | 123 | 203 |
| Sum eiendeler | 207 | 123 | 203 |
| Egenkapital | 39 | −21 | 56 |
| Kortsiktig gjeld | 168 | 145 | 147 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Diana Stroud-Pettersen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Erfjordgata 8, 4014 Stavanger
- Postadresse: leil 503, Siriskjeret 6, 4014 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 90.209 Annen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet ikke nevnt annet sted
- Etablert: 15.06.2018
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2019
- Størrelse: Nr. 103 av 177 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Fremstilling og salg av klær og andre produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på en annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.

## Kunngjøringer

- 17.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000393722&sokeverdi=921105312&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MANGO EVENT OG TEKNIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/932993953-mango-event-og-teknikk-as) | Stavanger | 10 | 22,4 mill. kr | +26,1 % |
| [VIGNES GRAV Å SPRENG AS](https://www.norscout.com/no/company/913157591-vignes-grav-a-spreng-as) | Stavanger | - | 454 294 kr | - |
| [MARTIN SPORT MEDIA AS](https://www.norscout.com/no/company/923339485-martin-sport-media-as) | Stavanger | - | 283 714 kr | - |
| [VIBECKES BOX AS](https://www.norscout.com/no/company/834198002-vibeckes-box-as) | Stavanger | - | 25 500 kr | - |
| [FEST & FUN BALLONGSTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/916578962-fest-fun-ballongstudio-as) | Stavanger | - | 19 605 kr | - |
| [INNFALL AS](https://www.norscout.com/no/company/822083242-innfall-as) | Stavanger | - | 650 497 kr | - |
| [NABOLAGSTEATRET AS](https://www.norscout.com/no/company/934809262-nabolagsteatret-as) | Stavanger | - | 480 808 kr | - |
| [BOTH SIDES MUSIC AS](https://www.norscout.com/no/company/933364453-both-sides-music-as) | Stavanger | - | 678 620 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 18.06.2026.
