---
title: "ANN MARIS HUD OG VELVÆRE AS (921190530): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ANN MARIS HUD OG VELVÆRE AS i Tvedestrand hadde 403 887 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/921190530-ann-maris-hud-og-velvaere-as"
---

# ANN MARIS HUD OG VELVÆRE AS

Skjønnhetspleie · Tvedestrand

- Org.nr: 921 190 530
- Styreleder: Ann Mari Rønningen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 403 887 kr (−2,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 17 109 kr (Margin 4,2 %)
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 6,2 % (tilfredsstillende). Opp fra −12,6 % i 2024
- Likviditet: 4,19 (meget god). Ned fra 5,74 i 2024
- Soliditet: 35,4 % (god). Opp fra 30,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | −12,6 % | 6,2 % |
| Driftsmargin | 2,5 % | 6,5 % | 12,2 % | −8,1 % | 4,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 55,6 % | 67,6 % | −34,4 % | 12,2 % |
| Likviditetsgrad | 1,72 | 0,51 | 1,70 | 5,74 | 4,19 |
| Soliditet | 56,0 % | 26,7 % | 45,8 % | 30,7 % | 35,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,8 | 2,7 | 1,2 | 2,3 | 1,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 652 | 475 | 550 | 414 | 404 |
| Driftsresultat | 16 | 31 | 67 | −33 | 17 |
| Årsresultat | 13 | 24 | 47 | −27 | 9 |
| Driftsmargin | 2,5 % | 6,5 % | 12,2 % | −8,1 % | 4,2 % |
| Sum gjeld | 32 | 181 | 134 | 195 | 174 |
| Sum driftskostnader | - | - | 483 | 447 | 387 |
| Finansresultat | - | - | −6 | −1 | −6 |
| Resultat før skatt | 16 | 30 | 61 | −34 | 11 |
| Anleggsmidler | 19 | 154 | 118 | 192 | 145 |
| Omløpsmidler | 55 | 93 | 129 | 89 | 124 |
| Sum eiendeler | 75 | 247 | 247 | 281 | 269 |
| Egenkapital | 42 | 66 | 113 | 86 | 95 |
| Kortsiktig gjeld | 32 | 181 | 76 | 16 | 29 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 58 | 179 | 144 |

## Ledelse og styre

- Ann Mari Rønningen: Styrets leder
- Roger Rønningen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Svennskotveien 29, 4905 Tvedestrand
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.220 Skjønnhetspleie
- Etablert: 18.06.2018
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2018
- Størrelse: Nr. 635 av 832 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Hudpleie.

## Kunngjøringer

- 26.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000144625&sokeverdi=921190530&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [AMTMANNSVINGEN FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/877073882-amtmannsvingen-frisor-as) | Tvedestrand | - | 947 136 kr | - |
| [GYLLEN SOL AS](https://www.norscout.com/no/company/926819356-gyllen-sol-as) | Tvedestrand | - | 190 197 kr | - |
| [NORMASSASJE AS](https://www.norscout.com/no/company/984314515-normassasje-as) | Tvedestrand | - | 1,03 mill. kr | −14,6 % |
| [ENKEL HUND AS](https://www.norscout.com/no/company/934982800-enkel-hund-as) | Tvedestrand | - | 42 247 kr | - |
| [UNNI FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/897021412-unni-frisor-as) | Tvedestrand | - | 1,52 mill. kr | −2,9 % |
| [LØKENBERG HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/913885082-lokenberg-holding-as) | Tvedestrand | - | 5 700 kr | - |
| [SANS FOR HÅR AS](https://www.norscout.com/no/company/928793001-sans-for-har-as) | Tvedestrand | - | 1,59 mill. kr | - |
| [DIN FRISØR TVEDESTRAND AS](https://www.norscout.com/no/company/924956496-din-frisor-tvedestrand-as) | Tvedestrand | - | 3,05 mill. kr | +17,6 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
