---
title: "69 BYGG AS (921198213): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "69 BYGG AS i Nittedal hadde 13 500 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Mats-Einar Wold. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/921198213-69-bygg-as"
---

# 69 BYGG AS

Oppføring av bygninger · Nittedal

- Org.nr: 921 198 213
- Daglig leder: Mats-Einar Wold (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 13 500 kr
- Driftsresultat 2025: −136 000 kr (Margin −1 007,4 %)
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −164,0 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 0,83 (svak). Ned fra 3,93 i 2024
- Soliditet: −157,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 28,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −164,0 % |
| Driftsmargin | - | - | −1 007,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −136,9 % | - |
| Likviditetsgrad | - | 3,93 | 0,83 |
| Soliditet | 100,0 % | 28,1 % | −157,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 2,6 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 14 |
| Driftsresultat | −31 | −118 | −136 |
| Årsresultat | −31 | −118 | −136 |
| Driftsmargin | - | - | −1 007,4 % |
| Sum gjeld | 0 | 70 | 178 |
| Sum driftskostnader | 31 | 118 | 150 |
| Finansresultat | 0 | - | 0 |
| Resultat før skatt | −31 | −118 | −136 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 145 | 97 | 69 |
| Sum eiendeler | 145 | 97 | 69 |
| Egenkapital | 145 | 27 | −109 |
| Kortsiktig gjeld | 0 | 25 | 83 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 45 | 95 |

## Ledelse og styre

- Mats-Einar Wold: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Likollen 36B, 1481 Hagan
- Postadresse: C/O Mats Wold, Likollen 36B, 1481 Hagan
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 41.000 Oppføring av bygninger
- Etablert: 16.07.2018
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 9 138 av 9 251 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utvikling og salg av egne produkter, produksjon og tjenester knyttet til bygningsarbeider samt annen lovlig virksomhet.

## Kunngjøringer

- 28.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000313669&sokeverdi=921198213&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SOLHAUGEN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/922236275-solhaugen-invest-as) | Nittedal | - | 18 176 kr | - |
| [VESTAND AS](https://www.norscout.com/no/company/934240162-vestand-as) | Nittedal | - | 8 000 kr | - |
| [RAFAG GRUPPEN AS](https://www.norscout.com/no/company/936347843-rafag-gruppen-as) | Nittedal | - | 143 775 kr | - |
| [FINE SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/830569642-fine-service-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [HØKER AS](https://www.norscout.com/no/company/920174469-hoker-as) | Nittedal | - | 331 705 kr | - |
| [ELNÆS HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/917780781-elnaes-holding-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [SYNNFJELLHYTTA AS](https://www.norscout.com/no/company/921270291-synnfjellhytta-as) | Nittedal | - | 374 618 kr | - |
| [RUS13 HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/919161051-rus13-holding-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 29.05.2026.
