---
title: "SKYMAX AS (921297483): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SKYMAX AS i Eidsvoll hadde 450 519 kr i driftsinntekter i 2024. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/921297483-skymax-as"
---

# SKYMAX AS

**Årsregnskap for 2025 ikke registrert**

Engroshandel med informasjons- og kommunikasjonsteknologiutstyr · Eidsvoll

- Org.nr: 921 297 483
- Styreleder: Nadeem Khawar

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2024: 450 519 kr (−24,5 % fra 2023)
- Driftsresultat 2024: −432 569 kr (Margin −96 %)
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2024

- Likviditet: 0,16 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,22 i 2023
- Soliditet: −539,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −352,6 % i 2023

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | −130,2 % | −56,6 % | −63,4 % | −96,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,64 | 0,41 | 0,22 | 0,16 |
| Soliditet | −55,6 % | −157,6 % | −352,6 % | −539,2 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 179 | 544 | 597 | 451 |
| Driftsresultat | −233 | −308 | −378 | −433 |
| Årsresultat | −233 | −308 | −378 | −433 |
| Driftsmargin | −130,2 % | −56,6 % | −63,4 % | −96 % |
| Sum gjeld | 831 | 988 | 1 262 | 1 678 |
| Sum driftskostnader | - | 852 | 975 | 883 |
| Finansresultat | - | 0 | - | - |
| Resultat før skatt | −233 | −308 | −378 | −433 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 534 | 384 | 279 | 262 |
| Sum eiendeler | 534 | 384 | 279 | 262 |
| Egenkapital | −297 | −605 | −983 | −1 415 |
| Kortsiktig gjeld | 831 | 943 | 1 262 | 1 678 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 45 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Nadeem Khawar: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Østre Hurdalveg 3, 2074 Eidsvoll Verk
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.500 Engroshandel med informasjons- og kommunikasjonsteknologiutstyr
- Etablert: 06.06.2018
- Tidligere navn: NORGESKLIMA AS (2018 til 2021)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 650 av 794 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Import, salg og service av mobiltelefoner og annet elektronisk utstyr. Telekommunikasjon.

## Kunngjøringer

- 30.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000720592&sokeverdi=921297483&spraak=nb)
- 17.07.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000595557&sokeverdi=921297483&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [OFFICE GARDEN AS](https://www.norscout.com/no/company/984883307-office-garden-as) | Eidsvoll | 17 | 41,5 mill. kr | +10 % |
| [TECHSTACK AS](https://www.norscout.com/no/company/915553575-techstack-as) | Eidsvoll | - | 86 408 kr | - |
| [SALTO SYSTEMS AS](https://www.norscout.com/no/company/913792416-salto-systems-as) | Eidsvoll | 26 | 132 mill. kr | +34,2 % |
| [VR.TRADING.AS](https://www.norscout.com/no/company/911728028-vr-trading-as) | Eidsvoll | - | 481 702 kr | - |
| [SUNWOOD NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/917511810-sunwood-norge-as) | Eidsvoll | - | 257 280 kr | - |
| [T4G ONE EUROPE NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/927110458-t4g-one-europe-norge-as) | Eidsvoll | - | 601 000 kr | −93,9 % |
| [VILTHAGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/924541784-vilthagen-as) | Eidsvoll | - | 204 309 kr | - |
| [KAMÈ AS](https://www.norscout.com/no/company/990035989-kame-as) | Eidsvoll | - | 746 032 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
