---
title: "C-L HOLDING AS (921319258): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "C-L HOLDING AS i Vennesla hadde 4,7 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Christian Larsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/921319258-c-l-holding-as"
---

# C-L HOLDING AS

Uoppgitt · Vennesla

- Org.nr: 921 319 258
- Daglig leder: Christian Larsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 4,7 mill. kr (−1,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 886 453 kr (Margin 18,9 %)
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 27,5 % (meget god). Opp fra −4,0 % i 2024
- Likviditet: 2,53 (meget god). Opp fra 2,44 i 2024
- Soliditet: 73,1 % (meget god). Ned fra 75,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 32,6 % | 2,7 % | −4,0 % | 27,5 % |
| Driftsmargin | - | - | −1,6 % | −39,3 % | 18,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 5,6 % | −7,0 % | 33,4 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 5,01 | 2,44 | 2,53 |
| Soliditet | 83,7 % | 48,9 % | 47,4 % | 75,3 % | 73,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 1,0 | 1,1 | 0,3 | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | 4 300 | 4 778 | 4 700 |
| Driftsresultat | −23 | −39 | −70 | −1 878 | 886 |
| Årsresultat | 594 | 2 250 | 293 | −129 | 1 467 |
| Driftsmargin | - | - | −1,6 % | −39,3 % | 18,9 % |
| Sum gjeld | 553 | 5 320 | 5 521 | 1 510 | 1 898 |
| Sum driftskostnader | 24 | 39 | - | 6 656 | 3 814 |
| Finansresultat | 611 | 2 292 | - | 1 543 | 743 |
| Resultat før skatt | - | - | 284 | −335 | 1 629 |
| Anleggsmidler | 2 214 | 2 214 | 2 745 | 2 427 | 2 264 |
| Omløpsmidler | - | - | 7 743 | 3 682 | 4 800 |
| Sum eiendeler | 3 397 | 10 414 | 10 488 | 6 109 | 7 063 |
| Egenkapital | 2 844 | 5 094 | 4 968 | 4 599 | 5 165 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 547 | 1 510 | 1 898 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 3 974 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Christian Larsen: Daglig leder og styrets leder
- Marit Ravnevand: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Heisel 34B, 4706 Vennesla
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 22.06.2018
- Aksjekapital: 165 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [VIEW GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/987260335-view-group-as)
- Størrelse: Nr. 346 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eie aksjer og alt som hermed står i forbindelse.

## Kunngjøringer

- 09.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000251746&sokeverdi=921319258&spraak=nb)
- 09.01.2026: [Signatur](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000006924&sokeverdi=921319258&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [B.E.K EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/931992279-b-e-k-eiendom-as) | Vennesla | - | 6,48 mill. kr | −38,3 % |
| [VEKST OG VERDI AS](https://www.norscout.com/no/company/933584984-vekst-og-verdi-as) | Vennesla | - | 548 825 kr | - |
| [EJANS HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/916855478-ejans-holding-as) | Vennesla | - | 530 785 kr | −47,3 % |
| [OLE FJERMEDAL INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/935853656-ole-fjermedal-invest-as) | Vennesla | - | 106 780 kr | - |
| [VENNESLA VARMESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/933027147-vennesla-varmesenter-as) | Vennesla | - | 70 000 kr | - |
| [CARU INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/931618547-caru-invest-as) | Vennesla | - | 65 325 kr | - |
| [EINSTABLAND INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/925994960-einstabland-invest-as) | Vennesla | - | 50 000 kr | - |
| [AROP HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/928996816-arop-holding-as) | Vennesla | - | 35 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 10.05.2026.
