---
title: "PAULIN HOLDING AS (921341997): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PAULIN HOLDING AS i Nittedal hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/921341997-paulin-holding-as"
---

# PAULIN HOLDING AS

Andre egeninvesteringsselskaper · Nittedal

- Org.nr: 921 341 997
- Styreleder: Francis Paulin

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr
- Driftsresultat 2025: −12 402 kr
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 78,3 % (meget god). Opp fra 17,9 % i 2024
- Likviditet: 1,22 (tilfredsstillende). Ned fra 2,97 i 2024
- Soliditet: 83,3 % (meget god). Opp fra 75,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 81,1 % | 58,5 % | 17,9 % | 78,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 81,1 % | 58,5 % | 20,3 % | 97,7 % |
| Likviditetsgrad | - | - | - | 2,97 | 1,22 |
| Soliditet | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 75,5 % | 83,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,3 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | - | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −4 | −10 | −10 | −6 | −12 |
| Årsresultat | 263 | 284 | 233 | 78 | 394 |
| Sum gjeld | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 6 | 12 |
| Finansresultat | - | - | - | 84 | 407 |
| Resultat før skatt | 263 | 284 | 233 | 78 | 394 |
| Anleggsmidler | 20 | 23 | 155 | 111 | 476 |
| Omløpsmidler | 348 | 309 | 311 | 297 | 122 |
| Sum eiendeler | 368 | 332 | 465 | 409 | 598 |
| Egenkapital | 368 | 332 | 465 | 309 | 498 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | - | 100 | 100 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Francis Paulin: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Gudrun Moestuens vei 15, 1482 Nittedal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 64.323 Andre egeninvesteringsselskaper
- Etablert: 18.08.2018
- Aksjekapital: 35 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Formål: Investering og deltagelse i andre selskaper, kjøp og salg av aksjer, samt andre investeringer og oppgaver som hører naturlig sammen med dette.

## Kunngjøringer

- 02.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000335538&sokeverdi=921341997&spraak=nb)
- 04.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000668810&sokeverdi=921341997&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HEIEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/921332068-heien-holding-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [STORHEIM INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/921581300-storheim-invest-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [55 ASSET MANAGEMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/920764045-55-asset-management-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [MENKEN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/925803944-menken-invest-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [IMPCT AS](https://www.norscout.com/no/company/920464807-impct-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [GOLDEN G INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/933375706-golden-g-invest-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [HEIDI MYRMÆL HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/920123856-heidi-myrmael-holding-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [PLATEKONSTRUKSJONER AS](https://www.norscout.com/no/company/967112100-platekonstruksjoner-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
