---
title: "STUDIO M VÅGÅ AS (921368720): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STUDIO M VÅGÅ AS i Vågå hadde 2,03 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/921368720-studio-m-vaga-as"
---

# STUDIO M VÅGÅ AS

Frisering og barbering · Vågå

- Org.nr: 921 368 720
- Styreleder: Merete Smedsmo

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,03 mill. kr (−12,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 166 585 kr (Margin 8,2 %)
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 32,7 % (meget god). Opp fra 22,6 % i 2024
- Likviditet: 2,00 (god). Opp fra 1,43 i 2024
- Soliditet: 54,8 % (meget god). Opp fra 42,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | 22,6 % | 32,7 % |
| Driftsmargin | −0,9 % | −7,9 % | 1,6 % | 5,0 % | 8,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 81,2 % | 65,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,10 | 1,43 | 2,00 |
| Soliditet | - | - | 14,1 % | 42,1 % | 54,8 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 6,1 | 1,4 | 0,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 396 | 1 811 | 2 210 | 2 310 | 2 031 |
| Driftsresultat | −12 | −142 | 36 | 115 | 167 |
| Årsresultat | −18 | −145 | 21 | 106 | 129 |
| Driftsmargin | −0,9 % | −7,9 % | 1,6 % | 5,0 % | 8,2 % |
| Sum gjeld | 469 | 456 | 492 | 257 | 260 |
| Sum driftskostnader | 1 408 | 1 953 | - | 2 195 | 1 864 |
| Finansresultat | −11 | −11 | - | −6 | −2 |
| Resultat før skatt | - | - | 21 | 109 | 165 |
| Anleggsmidler | - | - | 104 | 82 | 60 |
| Omløpsmidler | - | - | 469 | 362 | 515 |
| Sum eiendeler | - | - | 573 | 444 | 576 |
| Egenkapital | - | - | 81 | 187 | 315 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 428 | 254 | 258 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 64 | 3 | 2 |

## Ledelse og styre

- Merete Smedsmo: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Vågåvegen 51A, 2680 Vågå
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 21.08.2018
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2018
- Regnskapsfører: VÅGÅ REGNSKAP SA
- Størrelse: Nr. 1 265 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive frisørsalong og anna som naturleg fell saman med dette.

## Siste endringer

- 06.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 24.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000424520&sokeverdi=921368720&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SANS GRØNN FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/916882726-sans-gronn-frisor-as) | Vågå | 6 | 2,61 mill. kr | +3,5 % |
| [KARITA DAME OG HERREFRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/917039674-karita-dame-og-herrefrisor-as) | Vågå | - | 1,79 mill. kr | −9,2 % |
| [RENSERIET I VÅGÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/916266820-renseriet-i-vaga-as) | Vågå | - | 244 924 kr | - |
| [CONCORD FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/914154634-concord-frisor-as) | Lindesnes | - | 2,03 mill. kr | −12 % |
| [GENT'S CLUB AS](https://www.norscout.com/no/company/928899829-gent-s-club-as) | Trondheim | - | 2,03 mill. kr | −21,9 % |
| [M&M FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/812786822-m-m-frisor-as) | Rakkestad | - | 2,03 mill. kr | +16,7 % |
| [Z HÅRDESIGN AS](https://www.norscout.com/no/company/911985098-z-hardesign-as) | Haugesund | - | 2,03 mill. kr | −6,5 % |
| [HEGES SALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/981414950-heges-salong-as) | Larvik | - | 2,04 mill. kr | +2,1 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 25.06.2026.
