---
title: "DALMA AS (921410751): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "DALMA AS i Rælingen er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/921410751-dalma-as"
---

# DALMA AS

Andre egeninvesteringsselskaper · Rælingen

- Org.nr: 921 410 751
- Styreleder: Marianne Daland

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −1 000 kr
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 0,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 18,9 % i 2024
- Likviditet: 1,60 (god). Ned fra 29,56 i 2024
- Soliditet: 7,2 % (svak). Ned fra 25,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 18,8 % | 19,1 % | 18,9 % | 0,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 274,5 % | 85,2 % | −40,2 % | −38,5 % |
| Likviditetsgrad | 67,17 | 16,58 | 13,16 | 29,56 | 1,60 |
| Soliditet | −2,2 % | 11,7 % | 22,2 % | 25,6 % | 7,2 % |
| Gjeldsgrad | - | 7,6 | 3,5 | 2,9 | 12,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | - | 0 | - |
| Driftsresultat | - | 0 | 0 | −1 | −1 |
| Årsresultat | −6 | 70 | 89 | −50 | −32 |
| Sum gjeld | 412 | 454 | 522 | 288 | 863 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 1 | - |
| Finansresultat | - | - | - | −49 | - |
| Resultat før skatt | −6 | 70 | 89 | −50 | −32 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 11 | 12 |
| Omløpsmidler | 403 | 514 | 671 | 376 | 918 |
| Sum eiendeler | 403 | 514 | 671 | 387 | 930 |
| Egenkapital | −9 | 60 | 149 | 99 | 67 |
| Kortsiktig gjeld | 6 | 31 | 51 | 13 | 575 |
| Langsiktig gjeld | 407 | 423 | 471 | 275 | 288 |

## Ledelse og styre

- Marianne Daland: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Marianne Daland, Elgtråkket 3E, 2014 Blystadlia
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 64.323 Andre egeninvesteringsselskaper
- Etablert: 01.08.2018
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Formål: Investeringer i andre selskaper og det som naturlig hører til innenfor disse virksomhetsområder.

## Kunngjøringer

- 03.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000648450&sokeverdi=921410751&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FJELLHAMMER INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/920017193-fjellhammer-invest-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [MALM HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/921469071-malm-holding-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [FÆRGESTAD INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/919710764-faergestad-invest-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [STIG NORDBY HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/921742169-stig-nordby-holding-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [L.A.M. INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/918778357-l-a-m-invest-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [THIDA AS](https://www.norscout.com/no/company/922036756-thida-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [NUEVO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/918450521-nuevo-holding-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [BLITZSCHNELL CAPITAL AS](https://www.norscout.com/no/company/926817000-blitzschnell-capital-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
