---
title: "FWARD HOLDING AS (921632517): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FWARD HOLDING AS i Rælingen hadde 502 300 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Natalie Henriksen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/921632517-fward-holding-as"
---

# FWARD HOLDING AS

Uoppgitt · Rælingen

- Org.nr: 921 632 517
- Daglig leder: Natalie Henriksen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 502 300 kr (+723,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 238 112 kr (Margin 47,4 %)
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 46,1 % (meget god)
- Likviditet: 9,99 (meget god). Opp fra 8,61 i 2024
- Soliditet: 90,1 % (meget god). Opp fra 88,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 34,4 % | 24,1 % | - | 46,1 % |
| Driftsmargin | 76,1 % | 74,6 % | −8,9 % | 68,1 % | 47,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 25,8 % | 22,2 % | 9,7 % | 51,2 % |
| Likviditetsgrad | 3,14 | 7,13 | 9,41 | 8,61 | 9,99 |
| Soliditet | 69,1 % | 86,4 % | 89,6 % | 88,7 % | 90,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,4 | 0,2 | 0,1 | 0,1 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 238 | 181 | 31 | 61 | 502 |
| Driftsresultat | 181 | 135 | −3 | 42 | 238 |
| Årsresultat | 162 | 49 | 83 | 31 | 344 |
| Driftsmargin | 76,1 % | 74,6 % | −8,9 % | 68,1 % | 47,4 % |
| Sum gjeld | 126 | 52 | 48 | 57 | 98 |
| Sum driftskostnader | - | - | 34 | 19 | 264 |
| Finansresultat | - | - | 85 | - | 105 |
| Resultat før skatt | 205 | 79 | 83 | 42 | 343 |
| Anleggsmidler | 12 | 12 | 12 | 12 | 12 |
| Omløpsmidler | 396 | 371 | 450 | 490 | 981 |
| Sum eiendeler | 408 | 383 | 462 | 502 | 993 |
| Egenkapital | 282 | 331 | 414 | 445 | 895 |
| Kortsiktig gjeld | 126 | 52 | 48 | 57 | 98 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Natalie Henriksen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Smestadhøgda 29, 2008 Fjerdingby
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 03.09.2018
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2021
- Størrelse: Nr. 2 042 av 6 360 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Primært å drive investeringsvirksomhet som aksjeeier, i valuta eller delta i andre virksomheter på en annen måte. Sekundært vil selskapet importere varer som selges via internett.

## Kunngjøringer

- 31.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000152561&sokeverdi=921632517&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SVEUM INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/990574073-sveum-invest-as) | Rælingen | - | 529 685 kr | - |
| [VIKEN-VARME AS](https://www.norscout.com/no/company/827661422-viken-varme-as) | Rælingen | - | 470 426 kr | - |
| [HOFSETH HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/921166982-hofseth-holding-as) | Rælingen | - | 1,5 mill. kr | +23,8 % |
| [MUI AS](https://www.norscout.com/no/company/922982295-mui-as) | Rælingen | - | 28 638 kr | - |
| [FUTURE INVEST HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/933799433-future-invest-holding-as) | Rælingen | - | 20 000 kr | - |
| [SNE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/927654636-sne-holding-as) | Rælingen | - | 36 kr | - |
| [STANBE AS](https://www.norscout.com/no/company/931967592-stanbe-as) | Rælingen | - | 22 kr | - |
| [TRACERTEKNOLOGI HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/811816922-tracerteknologi-holding-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
