---
title: "INOX TECHNOLOGY AS (921658281): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "INOX TECHNOLOGY AS i Ullensaker er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/921658281-inox-technology-as"
---

# INOX TECHNOLOGY AS

Engroshandel med maskiner og utstyr ellers · Ullensaker

- Org.nr: 921 658 281
- Styreleder: Edita Skylstad

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −261 387 kr
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 192,5 % (meget god)
- Likviditet: 29,24 (meget god)
- Soliditet: 95,1 % (meget god). Ned fra 100,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 5,8 % | −40,0 % | - | 192,5 % |
| Driftsmargin | −17,1 % | 7,7 % | −21,0 % | −20,7 % | - |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 8,0 % | −73,7 % | −99,1 % | 202,2 % |
| Likviditetsgrad | - | - | - | - | 29,24 |
| Soliditet | 69,6 % | 73,9 % | 16,7 % | 100,0 % | 95,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,4 | 0,4 | 5,0 | 0,0 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 41 | 26 | 81 | 81 | - |
| Driftsresultat | −7 | 2 | −17 | −17 | −261 |
| Årsresultat | −6 | 2 | −14 | −17 | 1 485 |
| Driftsmargin | −17,1 % | 7,7 % | −21 % | −20,7 % | - |
| Sum gjeld | 6 | 12 | 20 | 0 | 74 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 98 | 261 |
| Finansresultat | - | - | - | - | 1 746 |
| Resultat før skatt | −6 | 2 | −14 | −17 | 1 485 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 30 | - |
| Omløpsmidler | 23 | 46 | 24 | 0 | 1 513 |
| Sum eiendeler | 23 | 46 | 24 | 30 | 1 513 |
| Egenkapital | 16 | 34 | 4 | 30 | 1 439 |
| Kortsiktig gjeld | −14 | −8 | 0 | - | 52 |
| Langsiktig gjeld | 20 | 20 | 20 | 0 | 22 |

## Ledelse og styre

- Edita Skylstad: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Solvangvegen 2, 2040 Kløfta
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.640 Engroshandel med maskiner og utstyr ellers
- Etablert: 30.08.2018
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [BHR FINANS & REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/998164923-bhr-finans-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 668 av 1 770 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp og salg av maskiner og utstyr i rustfrie materialer, medvirke i andre selskaper innen samme virksomhet, samt alt som hører naturlig til dette.

## Siste endringer

- 06.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 23.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000417382&sokeverdi=921658281&spraak=nb)
- 22.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000197320&sokeverdi=921658281&spraak=nb)
- 21.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000192649&sokeverdi=921658281&spraak=nb)
- 14.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000697252&sokeverdi=921658281&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VPC AS](https://www.norscout.com/no/company/916738870-vpc-as) | Ullensaker | - | 90 974 kr | - |
| [LILLTECH INSTITUTE AS](https://www.norscout.com/no/company/994910612-lilltech-institute-as) | Ullensaker | - | 0 kr | - |
| [LÅSVAKTEN DØGNSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/985073767-lasvakten-dognservice-as) | Ullensaker | - | 681 348 kr | −49,5 % |
| [HCS NORDICS AS](https://www.norscout.com/no/company/937989172-hcs-nordics-as) | Ullensaker | - | - | - |
| [3F BRANNVERN AS](https://www.norscout.com/no/company/887841012-3f-brannvern-as) | Ullensaker | - | 1,63 mill. kr | −12 % |
| [RDI ENERGI AS](https://www.norscout.com/no/company/937997183-rdi-energi-as) | Ullensaker | - | - | - |
| [JAN ØSTBERG LIFTSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/975383814-jan-ostberg-liftservice-as) | Ullensaker | - | 2,72 mill. kr | +15 % |
| [TURBO POWER NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/920205127-turbo-power-norway-as) | Ullensaker | - | 10,5 mill. kr | +49,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
