---
title: "R3BEL INVEST AS (921671873): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "R3BEL INVEST AS i Stavanger hadde 2,04 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/921671873-r3bel-invest-as"
---

# R3BEL INVEST AS

Uoppgitt · Stavanger

- Org.nr: 921 671 873
- Styreleder: Roald Olsen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,04 mill. kr (+156,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 216 677 kr (Margin 10,6 %)
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 14,8 % (god). Ned fra 31,5 % i 2024
- Likviditet: 8,16 (meget god). Opp fra 5,70 i 2024
- Soliditet: 85,9 % (meget god). Opp fra 80,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 20,0 % | 2,8 % | 31,5 % | 14,8 % |
| Driftsmargin | 9,2 % | 20,8 % | −25,5 % | 2,5 % | 10,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −3,2 % | −17,1 % | 27,5 % | 26,4 % |
| Likviditetsgrad | 4,09 | 4,88 | 7,51 | 5,70 | 8,16 |
| Soliditet | 85,4 % | 84,4 % | 84,8 % | 80,1 % | 85,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 0,2 | 0,2 | 0,2 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 893 | 1 684 | 1 113 | 795 | 2 041 |
| Driftsresultat | 175 | 351 | −284 | 20 | 217 |
| Årsresultat | 43 | −144 | −270 | 429 | 493 |
| Driftsmargin | 9,2 % | 20,8 % | −25,5 % | 2,5 % | 10,6 % |
| Sum gjeld | 319 | 317 | 259 | 415 | 355 |
| Sum driftskostnader | - | - | 1 397 | 775 | 1 824 |
| Finansresultat | - | - | 14 | 409 | 290 |
| Resultat før skatt | 82 | −57 | −270 | 429 | 507 |
| Anleggsmidler | 1 328 | 735 | 142 | 16 | - |
| Omløpsmidler | 851 | 1 299 | 1 563 | 2 074 | 2 523 |
| Sum eiendeler | 2 179 | 2 033 | 1 705 | 2 090 | 2 523 |
| Egenkapital | 1 860 | 1 716 | 1 446 | 1 675 | 2 168 |
| Kortsiktig gjeld | 208 | 266 | 208 | 364 | 309 |
| Langsiktig gjeld | 111 | 51 | 51 | 51 | 46 |

## Ledelse og styre

- Roald Olsen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Vestrikroken 58, 4085 Hundvåg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 24.10.2018
- Tidligere navn: R3BEL INNVEST AS (2018 til 2020)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2019
- Regnskapsfører: [PRE SOLUTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/829002132-pre-solutions-as)
- Størrelse: Nr. 778 av 6 360 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp og salg av næringsvirksomhet/aksjer og annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.

## Kunngjøringer

- 30.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000319063&sokeverdi=921671873&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [STRUXIA AS](https://www.norscout.com/no/company/989232266-struxia-as) | Stavanger | - | 2,15 mill. kr | −5,6 % |
| [SOLFPER INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/827254622-solfper-invest-as) | Stavanger | - | 1,91 mill. kr | - |
| [BULLROCK AS](https://www.norscout.com/no/company/818579012-bullrock-as) | Stavanger | - | 2,17 mill. kr | +9,1 % |
| [NERAX AS](https://www.norscout.com/no/company/918185089-nerax-as) | Stavanger | - | 1,9 mill. kr | +7,0 % |
| [VRINDI AS](https://www.norscout.com/no/company/927377470-vrindi-as) | Stavanger | - | 2,19 mill. kr | - |
| [DIN MONTØR AS](https://www.norscout.com/no/company/924991364-din-montor-as) | Stavanger | - | 1,68 mill. kr | +29,8 % |
| [TIMETRADER AS](https://www.norscout.com/no/company/914191130-timetrader-as) | Stavanger | - | 2,27 mill. kr | +16,4 % |
| [LTS INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/829571382-lts-invest-as) | Stavanger | - | 1,61 mill. kr | +43,3 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 16.07.2026.
