---
title: "LMH SERVICE AS (921694423): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LMH SERVICE AS i Larvik hadde 2,92 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/921694423-lmh-service-as"
---

# LMH SERVICE AS

Bearbeiding av metaller · Larvik

- Org.nr: 921 694 423
- E-post: post@lmhservice.no
- Nettsted: [lmhservice.no](https://lmhservice.no)
- Styreleder: Ruth Cecilie Grude

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,92 mill. kr (−5,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 56 709 kr (Margin 1,9 %)
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 5,9 % (svak). Ned fra 28,3 % i 2024
- Likviditet: 4,67 (meget god). Opp fra 3,28 i 2024
- Soliditet: 80,2 % (meget god). Opp fra 70,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 13,0 % | 4,1 % | 28,3 % | 5,9 % |
| Driftsmargin | 15,4 % | 9,6 % | 1,2 % | 13,8 % | 1,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 5,7 % | 37,6 % | 7,7 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 4,93 | 3,28 | 4,67 |
| Soliditet | 68,7 % | 61,3 % | 81,4 % | 70,9 % | 80,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,5 | 0,6 | 0,2 | 0,4 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 467 | 2 091 | 2 236 | 3 091 | 2 917 |
| Driftsresultat | 381 | 200 | 28 | 428 | 57 |
| Årsresultat | 299 | 144 | 54 | 393 | 109 |
| Driftsmargin | 15,4 % | 9,6 % | 1,2 % | 13,8 % | 1,9 % |
| Sum gjeld | 419 | 672 | 256 | 620 | 400 |
| Sum driftskostnader | 2 087 | 1 891 | 2 209 | 2 663 | 2 860 |
| Finansresultat | 2 | −12 | 34 | 67 | 64 |
| Resultat før skatt | - | - | 62 | 495 | 120 |
| Anleggsmidler | 146 | 154 | 113 | 102 | 155 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 263 | 2 031 | 1 868 |
| Sum eiendeler | 1 341 | 1 738 | 1 376 | 2 133 | 2 022 |
| Egenkapital | 922 | 1 066 | 1 120 | 1 513 | 1 622 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 256 | 620 | 400 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Ruth Cecilie Grude: Styrets leder
- Lars Martin Henriksen: Styremedlem
- Per Arild Henriksen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Kanalgata 14, 3263 Larvik
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 25.530 Bearbeiding av metaller
- Etablert: 07.10.2018
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2018
- Regnskapsfører: [AIDER AS](https://www.norscout.com/no/company/922633452-aider-as)
- Størrelse: Nr. 381 av 670 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Sveis/reparasjoner, utleie/salg.

## Kunngjøringer

- 07.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000247487&sokeverdi=921694423&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [WELMAX AS](https://www.norscout.com/no/company/919501804-welmax-as) | Larvik | - | 2,99 mill. kr | +45,9 % |
| [CL SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/932958988-cl-service-as) | Larvik | - | 1,91 mill. kr | - |
| [HENRIKSEN SVEIS AS](https://www.norscout.com/no/company/999621236-henriksen-sveis-as) | Larvik | - | 6,12 mill. kr | +3,0 % |
| [EIKENES SERVICE & VEDLIKEHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/929076540-eikenes-service-vedlikehold-as) | Larvik | - | 1,63 mill. kr | +6,8 % |
| [WELMAX PIPE WELDING AS](https://www.norscout.com/no/company/921399650-welmax-pipe-welding-as) | Larvik | 8 | 21 mill. kr | −50,4 % |
| [GILLER & SØNN SVEIS & REP AS](https://www.norscout.com/no/company/985978905-giller-sonn-sveis-rep-as) | Larvik | - | 685 640 kr | - |
| [JHS CONSTRUCTION AS](https://www.norscout.com/no/company/990768617-jhs-construction-as) | Larvik | 26 | 27,2 mill. kr | +27,8 % |
| [TANDBERG INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/813412942-tandberg-invest-as) | Larvik | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 08.05.2026.
